Ana sayfa Haber LG G6″da neler bekleniyor? Çerçevesiz tasarım kesin gibi

LG G6″da neler bekleniyor? Çerçevesiz tasarım kesin gibi

0

LG G6’nın muhtemel özellikleri yavaş yavaş öne çıkmaya başladı, beklentiler ‘G5’in benzeri’ olmaması, olmayacağı yönünde. LG G5 ile ilgili beğeni konusu epey uçurum farkları sergileyen bir durum. Kullanıp, hiç memnun kalmayanlar var, kullanım oldukça mutlu kalanlar var. LG’nin yetkilileri ise, açıklamalara bakılırsa G5‘te yaptıkları hatanın farkındalar ve bazı değişiklikler bu doğrultuda gözükecek gibi. İlk değişikliklerden bir tanesi firmanın yeni tasarım anlayışı. Yeni tasarım anlayışını, vizyonunu, LG V20 modelinde kısmen gördük ve bunun bir adım ilerisi olarak; çerçevesiz tasarımla muhtemelen karşı karşıya kalacağız. 

Materyal seçimi açısından LG V20 ile aynı olması bekleniyor. V20’nin kasasında kullaınlan materyaller, sürtünme şartlarına iyi tepkiler verdiği için muhtemelen LG V20’nin materyalleri tercih edilecek. Zira bu modelde endüstriyel havacılıkta kullanılan materyaller kullanılmış.

Tasarım ile iglili bir müjde var; LG G5’teki gibi bir modüler tasarım anlayışı yok. İlk başta kulağa iyi gelse de, kullanıcılar bu tasarım anlayışının pek faydalı olmadığını, dayanıklılık ve uzun kullanım açısından problemler oluştuıracağını düşünüyor. Geçmişte, özellikle bataryanın çıkarıldığı anahtarların bozulduğu ile ilgili tepkiler geliyordu.

LG G6 büyük ihtimalle MWC’yi pas geçecek ve LG’nin mayıs ayında kendisinin gerçekleştireceği lansmanda tanıtacağı kesin gibi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here