Ana sayfa Haber LG G5 tasarım sızıntısı LG G5″e yönelik değil

LG G5 tasarım sızıntısı LG G5″e yönelik değil

0

LG G serisinin yeni modeli olarak beklenen LG G5 ile ilgili bir tasarım detayı daha ortaya çıktı. Yeni G5‘in, tasarım detayları olduğu söylenen bu görselin çok önceden çizilmiş ve kaynağı belli olmayan (büyük ihtimalle bir kullanıcı) bir akıllı telefon çizimi olduğu ortaya çıkmaya başladı. Dahası; LG’nin herhangi bir modeliyle ilgili değil, bir modelleme yazılımıyla yapılan basit bir çizim olduğu söyleniyor. Belki de kısa zaman içerisinde LG bununla ilgili yalanlama veya doğrulama bilgisi geçecektir.

Diğer söylentilere göre, görsel, LG’nin basına sızdırdığı PR çalışmalarından bir tanesi. Daha önce HTC One M9, LG G4 ile ilgili bunun gibi birçok görsel sızdırılmıştı ve çoğunlukla gerçeği yansıtmıyordu.

özellikle LG, amiral gemisi türünde piyasaya sürdüğü akıllı telefon modellerinde ciddi bir tasarım değişikliğine gitmesi oldukça güç. Bunu Xperia’lardan, Galaxy Note  serisinde görebiliyoruz. Uygulanan tasarımların patentli olması nedeniyle ve kullanıcılarda, o tasarımın alışkanlık yaratması nedeniyle bunun gibi modellerin bu kadar ciddi bir tasarım değişikliğine gitmesi oldukça güç.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here