Ana sayfa Haber LG G5″in ortaya çıkan ilk özellikleri

LG G5″in ortaya çıkan ilk özellikleri

0

LG’nin haziran ayında tanıtacağını düşündüğümüz LG G5 modeli ile ilgili ilk haberler gelmeye başladı. Android 6.1 Marshmallow döneminde piyasaya sürülecek olan model için yazılım destekli ve farklı firmalardan multimedya donanımı bekleniyor. LG zaten ses sistemleri için bazı firmalardan destek alıyor, benzer destek LG G5 için de gerçekleşebilir. Haberlere göre LG G5’in kamera donanımında, ses teknolojilerinde ve arama – görüşme sesi kalitelerinde iyileştirmeler sağlayabilecek bazı firmalar önümüzdeki dönemlerde ortaya çıkabilir. Bunun için LG’nin ortaklarından olan Google‘ın da bazı katkı payı ortaya çıkacaktır, örneğin Tag Heuer Google‘ın yeni ortaklarından ve Tag Heuer gibi firmaların LG G5 üzerinde imzası bulunabilir. 

LG G5’in kamera donanımı LG G4 modelinden (rakamsal olarak) pek farklı olmayacak. Buna karşın Android Marshmallow ile birlikte gelen kamera destekleri eklenerek kamera performansı seri çekimlerin iyileştirilmesi, drone tarzı çekimleri sağlayabilecek yeni modelde karşımızda olabilir. LG G5 ayrıca dedikodulara göre yeni Google Nexus modellerle birlikte geliştirilmiş, bu da duyumlara göre 4 yıla denk gelen bir süreç. özet olarak LG G5, LG’nin 4 yıldır geliştirmekte olduğu bir model.

Ek olarak LG G5 için Android Marshmallow‘un şekerli özelliğinden biri olan parmak izi desteği ve cihaz güvenlikleri de yer alabilir. Büyük bir olasılıkla cihazın arka yüzü yerine ön yüzünde bu teknoloji yer alabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here