Ana sayfa Haber LG G4″ün tarihi ile ilgili gelişmeler var

LG G4″ün tarihi ile ilgili gelişmeler var

0

LG G4’ün tanıtım tarihi ile ilgili dün akşam, bu geceye bağlayan saatlerde yeni bir duyum ortaya çıktı. Android Central portalına göre LG G4’ün  tarihi nisan ayının sonlarına denk geliyor ancak LG G4’ün özellikleriyle ilgili çalışmalar yaptığımız kaynaklara göre G4’ün kritik tarihi mayıs ayının ikinci haftalarına denk geliyor. Tahminlere göre, yaz dönemine iki farklı modelle giriş yapmasını bekliyoruz LG’nin ve bu gelişmelerle birlikte elde bir tane tanıtılmayı beklenen kavisli tasarımlı LG G4 modeli, bir de G4‘ten düşük özelliklere ve düşük altyapıya sahip ancak aynı boyutlara sahip bir LG G modeli var. LG G4‘ün alternatifi LG G4 modeline nazaran klasik tasarımlı, kısmen LG G3’e benzetiliyor, LG G4‘ten benzer yanı ise ön ve arka kamera donanımı.

Bu gelişmelere ek olarak, LG G4′te parmak izi okuyucusu da bekleniyor. Bu teknolojinin çeşitli patentlerini alan Google, daha önce yazılım işbirliğine gitti LG ile bu parmak izi sensörü ile birlikte yeni özellikler eklemeyi amaçlıyor. Google’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu Google Fit, LG G4‘deki parmak izi okuyucu teknolojisinin bir parçası olacak, Google Fit-Android Wear-Android 5.1 ile uyumlu olarak sağlık bilgilerini saklayacak, denetleyecek bu teknolojiler.

Diğer teknoloji portallarının duyumlarının aksine, LG G4‘ün kavisli tasarımı boyuna değil, enine olacağı konusunda da duyumlar var.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here