Ana sayfa Haber LG G4 ile birlikte neler tanıtılacak?

LG G4 ile birlikte neler tanıtılacak?

0

LG, diğer ülkelerdeki gibi Türkiye’de de 29 Mart 2015 tarihinde LG G4’ü tanıtacak.  G4’ün çıkış tarihi geçtiğimiz hafta resmiyete kavuştu ve bu hafta itibariyle davetiyeler gönderilmeye başlandı. Lansmalarını genelde aynı dönemlere denk getirdiği için, LG G4’ün de lansman tarihi tahminlerdeki gibi oldu. Lansman için resmi olarak LG G4 adı geçiyor ancak beklentilere göre LG, başka cihazlarını da bu lansmanda tanıtma ihtimalli yüksek. CES 2015, MWC 2015 fuarlarında tanıtılan LG G Flex 2 ve LG Watch Urbane‘nin de bu lansmanda tanıtılması bekleniyor. Bunun yanısıra bu lansman itibariyle LG G Flex 2′nin satışa sunulmasını da bekliyoruz. 

LG G4 özelliklerine bir daha bakacak olursak, 16 mp ön kamera, basında Snapdragon 808 olarak duyurulmasına rağmen o haberi çıkan ürünün LG G4‘e ait olmadığı da büyük olasılık. 2015’in diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Snapdragon 810, LG G4′te büyük ihtimalle yer alacak. LG G4 ile ilgili render görüntüleri hafif enine kavisi gösteriyordu, bu kavis meselesine de kesin gözüyle bakılıyor. 

Bunlara ek olarak, LG G4 için kalem aksesuarı olacağı da bazı kaynaklarda geçen ifade ancak bu durum şimdilik sadece dedikodu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here