Ana sayfa Haber LG G4 fiyatı beklenenden pahalı

LG G4 fiyatı beklenenden pahalı

0

LG G4 fiyatı tartışılırken bugünlerde, çeşitli ülkelerin GSM operatörleri fiyat teklifleriyle karşımıza çıkıyorlar. Türkiye’de henüz bir fiyat teklifi yok ancak, Hollanda, çin, G.Kore gibi bölgelerde fiyat teklifleri ortaya çıkmaya başladı. 29 Nisam 2015 tarihinde tanıtılacak olan LG G4’lerin detaylı olarak fiyatlarına bakacak olursak, Kore’deki fiyatları 800 dolar ile 850 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Aynı bölgedeki S6 edge, 910 dolardan satılıyor, kaldı ki bu fiyatlar aslında aylık taksitlendirmelerle daha da yukarılara çıkabiliyor. 

çin’de de bazı fiyatlar ortaya çıkmaya başladı LG G4 için. çin’de, 790 dolardan başlatılan fiyatlar bulunuyor, Hollanda’daki fiyatlar euro bazında 450 euro civarında olacağı söylendi.

Haberleri yerel telekom firmalarının fiyatlarına ve bültenlerine göre yaptık ancak, Android Autorithy isimli siteye göre  sadece el yapımlı deri tasarımlı LG G4′ün yüksek fiyattan; yaklaşık 3000 TL’den satılacağı söyleniyor, TL bazında düşünürsek.

Editörün notu: Haberi sadece yurt dışı kaynağa bağlamamak için LG G4 ile ilgili geçmişte çıkan haberlere göre uyarladık fiyatlarını. Twitter’dan bir okuyucumuz Galaxy S6 ile M9 denklemiyle ilgili kafa karışıklığı oluşturduğunu belirtti haberin, böylece güncelliyoruz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here