Ana sayfa Haber LG G4″e yeni özellikler eklendi

LG G4″e yeni özellikler eklendi

0

 

Google‘ın, yeni nesil Android Lollipop sürümlerinde test ettiği ve kullanıma hazır olan bazı özellikler, LG’nin çalışmalarını yürüttüğü ve hemen hemen tamamlamış olduğu LG G4 modeline de işlemeye başladı. Nexus 6 ve Nexus 5‘lerde karşımıza Android 5.2‘lerde karşımıza çıkacak olan Google VPN servisi, söylentilere göre LG G4’te olacak. Google’ın kripto ve güvenlik yazılımları da LG G4’e uyarlanırken Android 5 sürümünün alacağı güncellemeler, Project Volta yazılımı ve LG Watch Urbane’nin barındırdığı Android Auto özellikleri de LG G4’te bulunacak. Zatan LG’nin MWC 2015‘te tanıttığı LG Watch Urbane tamamiyle LG G4‘e yönelik, LG G4‘te de LG’nin yeni akıllı saatiyle ilgili, RAM’i fazla zorlamayan ve Android 5’i yormayan arayüzü ve yazılımları mevcut, bunlardan bir tanesi de Android Auto.

LG, yakın dönemde sadece LG G4’ü değil, MWC 2015‘te tanıttığı orta segment akıllı telefonun yanısıra bir orta segment daha tanıtmasını bekliyoruz. Yeni Snapdragon 600 serisini barındıracak ve 2K video özelliklerine ek olarak ekran çözünürlüğü standart 1080p olarak ön görülüyor. LG G4 kadar kapsamlı bu cihaz da Google’ın yeni servislerini barındıracak.

Bazı dedikodulara göre LG G4’ün tasarımı LG G3 modelinden epey önce tamamlandı. Haliyle bu model üzerinde geliştirilen yazılımlar daha fazla test edilme şansı yakalanarak, kullanıcıya daha hazır bir şekilde sunulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here