Ana sayfa Haber LG G4 Android Marshmallow güncellemesinde bazı problemler var

LG G4 Android Marshmallow güncellemesinde bazı problemler var

0

LG G4 Android Marshmallow güncellemesi dün itibariyle Türkiye’de de yayımlanmaya başlandı. Almanya başta olmak üzere avrupa’nın büyük bir kısımı güncellemeyi aldıktan birkaç saat sonra Türkiyei çin de Android Marshmallow güncellemesi yayımlandı. Google, geçtiğimiz hafta Nexus dışındaki üreticilerin Android modellerinde de Android Marshmallow’un yayımlanacağını duyurmuştu. Ardından da üreticiler ilk başta Android için Stagefright yaması yayımlayacaklarını ardından Android Marshmallow güncellemesini süreceklerini söylediler. 

LG, kısa zaman önce LG G3 Android Marshmallow güncellemesi için yol haritasını açıklamıştı, ilk olarak LG G4 Android Marshmallow güncellemesini aldı. LG G4 Android Marshmallow güncellemesi yayımlandı ancak LG G4′ün yenilenen arayüzüyle ilgili bazı problemler var gibi görünüyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre, Google PlayStore’da takılma sorunları, Google arayüzünde takılma sorunları ve Bluetooth cihaz aramalarında açık diğer cihazları bulamama gibi sorunlar şimdilik göze çarpan detaylar arasında. LG G3 Android Lollipop güncellemesinde ise bu şekilde bazı sorunlar vardı ve hemen ardındaki hafta gelen güncelleme sürümüyle sorun ortadan kalkmıştı. İyi haber şu; RAM veya şarj sorunu şimdilik söz konusu değil.

LG G4 Android Marshmallow güncellemesi yaklaşık 1.5GB boyutlarında. İçeriğinde dokunmatik ekranın çalışmasıyla ilgili motor iyileştirmeleri, LG arayüzü ile ilgili geliştirmeler yenilikler, WiFi performans paketi gibi yazılım içerikleri var. LG G4 için gelecek olan diğer Android Marshmallow güncellemesi versiyonlarında ise Android for Work paketleri, Stagefright yamaları bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here