Ana sayfa Haber LG G3 Android Marshmallow güncellemesi başlamak üzere

LG G3 Android Marshmallow güncellemesi başlamak üzere

0

 

LG G3 Andoid Marshmallow güncellemesi halihazır halinde zaten yaz dönemi içerisinde tamamlanmıştı. Alınan bilgilere göre LG G3 için yayımlanacak olan Android Marshmallow güncellemesi, şubat ayının sonları itibariyle yayımlanmaya başlayabilir. Google IO konferansı bu yıl da mayıs ayında yapılacak ve LG, bu döneme kadar LG G2 dahil tüm Android güncellemelerini tamamlamayı hedefliyor. Aslında Türkiye’deki LG G3 kullanıcılarına Android Lollipop 5.1.1 sürümünü bekliyorduk ancak LG bu sürümü oldukça kısıtlı sayıda sunarak Google ile olan anlaşmaları çerçevesinde, hazır bir Android Marshmallow güncellemesi için çalıştılar. 

LG G3 Android Marshmallow güncellemesinde, G4’ün güncellemesindeki yeniliklerden öte bir durum beklenmiyor. Android temelinin yanısıra LG‘nin değişen arayüzü tekrar güncellenecek ve cihazın LG ile bağlantılı tüm kısımları değişikliğe gidecek. Bunun içerisinde güncel güvenlik geliştirmeleriyle birlikte VR uyumluluklar, Smart Tips’te değişiklikler bulunuyor.

LG G3 Android Marshmallow güncellemesinin tam olarak tarihi ile ilgili daha önce haberlerimiz bulunuyor ancak güncellemenin Türkiye ayağı için çok da geçmeden mart’a sarkması mümkün.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here