Ana sayfa Mobil LG”den veri aktarımında hız rekoru

LG”den veri aktarımında hız rekoru

0

LG cep telefonları dünyanın en hızlı LTE teknolojisini sergiledi.

LG, LG”nin LTE USB Modemine bağlanarak, veri indirmede saniyede 100Mb, veri göndermede ise saniyede 50Mb”lık hızlarda full HD video dosyalarının, video konferansların ve internet gezintilerinin gerçek zamanlı gösterimlerini sundu. Bu teknolojiyi gözünüzde canlandırmak isterseniz, bir filmin tamamını cep telefonunuza sadece bir dakika içerisinde indirebildiğinizi düşünün. Böylesine inanılmaz hızda bir veri indirme uygulaması, LG adına yine bir başka teknolojik dönüm noktasına damgasını vurdu.
LG aynı zamanda, LTE ve CDMA şebekeleri arasında kesintisiz ağ dönüşümüne olanak tanıyan “devir teslim” teknolojisini de kamuoyu önünde ilk kez açıkladı.
 
LG, geçen Ağustos ayında Devir Teslim için tasarlanmış olan ve LG”nin patentli ürünü olan bir önceki 4G LTE cihazının daha da ince bir versiyonundan yararlanarak, LTE ve CDMA antenleri arasında, video dosyası indirmeye, internette gezinmeye ve internet üzerinden telefon görüşmesi yapmaya olanak tanıyan kesintisiz ve sonsuz veri aktarımlarını uygulamalı olarak gösterdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here