Ana sayfa Haber LG”den mesajlaşabilen müzik sistemi: Music Flow Wi-Fi

LG”den mesajlaşabilen müzik sistemi: Music Flow Wi-Fi

0

Korsan müzikler çöpe atılmaya başlandı, yerini internetteki lisanslı müzikler yerini aldı böylece müzik kalitelerinde yükselme meydana geldi. üreticiler, müzik prodüksiyonlarındaki kaliteye uyumlu olabilmek için ürünlerini buna göre geliştirmeye başladı. Bu firmalardan biri de CES 2015’te LG G Flex 2 ile rüzgar gibi esen LG Electronics. LG G Flex 2′nin tanıtımından sonra yeni ses sistemi olan Music Flow Wi-Fi serisini kullanıcılara tanıttı.

Geçtiğimiz hafta haberini verdiğimiz ürün, Android ve iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Bataryalı taşınabilir Wi-fi hoparlör ( model H4 Portable/NP8350), Wi-Fi Sound Bar (HS7/LAS750M ve HS9/LAS950M) ve 3D Blu-Ray oynatıcı barındıran sistem paketi, Advenced Wireless Network ve Dual Band Wi-Fi teknolojisi ile cihazları birbirilerine bağlayarak yüksek kalitede müzik dinleme deneyimi sunacaklar. Kendi donanımının yanında mobil cihazlardan müzik oynatıldığı sırada mobil cihazlarla yapılan diğer işlemler (aramalar gibi) müzik keyifini yarıda bırakmayacak.

 

Daha önce “LG‘nin mesajlaşabilen ses sistemi” haberiyle duyurduğumuz sistem, LINE uygulaması ile senkronize çalışarak sisteme mesajlar aracılığıyla komut verebiliyorsunuz. HomeChat olarak patentlenen teknoloji, sadece müzik özellikleri olarak değil hatırlatıcı, alarm ve kişisel asistan olarak kullanılabiliyor.

Bir gün, LG‘nin bu ses sistemi gecenin köründe LINE‘dan “uyudun mu?” diye mesaj atarsa, şaşırmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here