Ana sayfa Haber LG”den kablosuz Hi-Fi ses sistemine yeni boyut

LG”den kablosuz Hi-Fi ses sistemine yeni boyut

0

LG”nin birden çok odalı kullanım için kablosuz akıllı Hi-Fi ses sistemi çözümü ilginizi çekeceğe benziyor.

LG Music Flow Hoparlörler yeni yılda tüm Türk müzikseverlerle buluşacağını duyurdu.

LG Electronics“in tüm müzikseverler için kesintisiz müzik keyfi sunmayı amaçaladığı LG Music Flow adını verdiği yeni ürünü ile akıllı ve rahat kullanım sunuyor.

Bir çok odanızda da aynı ses kalitesi için kablosuz ses sistemleri kavramını yeni bir seviyeye taşıyan LG, dışarıdan eve döndüğünüzde dinlediğiniz müziği doğrudan ve kesintisiz olarak LG Music Flow”a aktarabileceğniz bir teknoloji sunuyor.

Evin içinde oda değiştirdikçe müziğin sizi takip etmesini ya da evin tüm odalarında dinlediğiniz müziğin yankılanmasını tercih edenler için ideal bir ürün.

 

üstelik  LG Music Flow, ister tek ister birden çok LG Music Flow hoparlör kullanarak adım adım evinizin her köşesini müzikle doldurabilme imkanı sunuyor.

En ilginç özelliklerinden biri ise odalarda farklı müzikleri aynı anda dinleme imkanı sağlaması yani LG Music Flow ek hoparlörleri, çoklu oda modu sayesinde evinizde verdiğiniz bir parti sırasında aynı şarkıyı bağlantılı bütün hoparlörlerde ya da farklı şarkıları farklı odalardaki hoparlörlerde oynatabiliyor.

LG Music Flow  ne zaman Türkiye’de sorusuna cevabımız:

LG Music Flow yeni yılda tüm Türkiye”de mağazalarda olacak.

LG Music Flow  beklenen fiyatları:
H3(NP8340) – 499 TL

H5(NP8540) – 699 TL
H7(NP8740) – 899 TL

HS6(LAS650M) – 1399 TL olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here