Ana sayfa Donanım LG”den bir ilk!

LG”den bir ilk!

0

LG Electronics, bu yıl Berlin’de düzenlenecek IFA 2014‘te 21:9 oranlarındaki Curved IPS Ultra Wide monitörü ile birlikte diğer yeni ve iddialı monitör modellerini tanıtacak. Dünyada ilk Curved IPS ekran teknolojisi ile 21:9 görüntü oranını bir arada sunan 34″ büyüklüğünde monitör, hem kolay bağlantı özellikleri hem de üstün görüntü kalitesi sunuyor. LG‘nin dikkat çeken monitörleri Digital Cinema 4K monitör ve çok özellikli oyun monitörleri Berlin’de tanıtılacak. 

LG‘nin monitör dünyasına yeni katacağı IPS 21:9 Curved UltraWide Monitor, hem profesyonel kullanıcılar hem de ev eğlencesi meraklılarının ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. LG’nin kavisli ekran teknolojilerini monitör teknolojisine aktardığı yeni cihazda, QuadHD ekran ve 3440×1440 piksel değerleri ile dijital fotoğrafçılar ve film yapımcılarının da ihtiyaçlarını karşılayacak. 

 

LG‘nin 34UC97 kodu ile tanıtacağı kıvrık monitör modeli , bütün bilgisayar modelleri ile uyumlu Thunderbolt 2 bağlantı noktası ve çoklu cihaz bağlantısı özelliği ile çoklu ortamlarda kaliteli grafikleri ve videoları aynı kalitede gösteriyor. Bununla birlikte, MAXX AUDIO ve 7W stereo hoparlörleri sayesinde her frekans aralığında üstün ses performansı sağlıyor.

LG bununla birlikte yeni monitörlerinde Adobe RGB renk kurallarının %99’unu üretebilen cihazlar, film, fotoğraf, masaüstü yayıncılık alanlarında ideal çözümler de sağlıyor. LG‘nin profesyonel yazılımı True Color Pro yazılımının getirdiği çifte renk alanı da kullanıcıya sunulacak.

 

 

 

Oyun severlere sunulacak yeni oyun monitörü 24GM77 kodu ile tanıtılacak LG‘nin yeni nesil monitörlerinden bir tanesi. en son çıkan FPS oyunların içerdiği hızlı aksiyon sahnelerini rahat bir şekilde çıplak gözle görülebilecek şekilde tasarlandı. 144 Hz’lik yenileme oranı ile en yoğun aksiyon sahnelerini bile titreme yapmadan görüntüye aktarabiliyor.

 

 

 

 

Ayrıca LG’nin Dynamic Action Sync teknolojisi sayesinde giriş gecikmesini engelleyerek oyuncuların ekrandaki görüntülere daha hızlı tepki sağlamalarını sağlıyor. Oyun modu ve daha derin siyah oranları için Black Stabilizer gibi başka dikkat çekici özellikleri de içeren monitör, 1 Ms’nin altındaki tepkime süresi ile dikkat çekecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here