Ana sayfa Mobil LG Chocolate

LG Chocolate

0

İlham Veren Tasarım… Geleceğin Teknolojisi…

 

Mobil iletişimde dünya çapında teknoloji ve tasarım lideri olan LG Electronics”in yepyeni cep telefonu LG Chocolate, ince ve şık tasarımı, 800×345 piksel çözünürlükteki 4.0inç genişliğindeki HD LCD ekranı ve Dual Screen UI özelliği ile cep telefonu kavramına yeni bir boyut kazandırıyor

çarpıcı tasarımla geleceğin teknolojisini buluşturan LG Electronics”in geliştirdiği yeni LG Chocolate, prestij ve zarafet sahibi tasarımın yanı sıra teknolojik özellikleriyle de sıra dışı bir deneyim sunuyor.
 

Black Label Serisinin dördüncü telefonu olan LG Chocolate, mükemmel görüntü kalitesi sağlayan, 800×345 piksel çözünürlükteki 4.0inç genişliğindeki HD (high-definition) LCD ekranıyla öne çıkıyor. Bu geniş ekran, panoramik, sinema benzeri görüntü kalitesi sunan 21:9 en-boy oranıyla alışılmış ekran tasarımlarına fark atıyor.

Geniş ekranıyla, şaşırtıcı derecede kullanışlı ve verimli bir mobil deneyim sunan LG Chocolate, 800 piksel çözünürlükte, web sayfalarının tamamını okumak için yatay kaydırma yapmaya gerek bırakmadan, internette sörf yapmayı son derece kolay bir hale getiriyor. 4.0inç ekran ayrıca, farklı iki türde içeriği aynı anda gösterebilen Dual Screen UI özelliğini de barındırıyor.

Gösterilen görüntüleri eksiksiz bir doğal renk yelpazesiyle donatan geniş HD LCD “Real VGA” ekran, fotoğrafları daha canlı, videoları daha gerçek, oyunları daha hareketli ve belgeleri daha okunaklı kılıyor.

Yeni LG Chocolate”ın sertleştirilmiş kavisli camla kaplı geniş ekranını, kırmızı vurgulu parlak siyah yüzeyi kesintisiz ve pürüzsüz bir şekilde sarıyor. Yeni LG Chocolate, orijinal Chocolate modelinde de olduğu gibi inanılmaz derecede ince ve şık bir tarz ortaya koyuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here