Ana sayfa Mobil LG Chocolate BL20 Turkcell farkıyla

LG Chocolate BL20 Turkcell farkıyla

0

2010’un en dikkat çekici ürünü avantajlı paketlerle geliyor

Turkcell”liler,  LG”nin 2010 yılının yıldız ürünü yeni LG Chocolate BL20″ye peşin ayda 59 TL”den başlayan fiyatlarla sahip olacak, bedava konuşmadan bedava internete; Turkcell avantajlarından faydalanacak.

Türkiye”nin öncü iletişim teknolojileri şirketi Turkcell, LG”nin 2010 yılı yıldız ürünü yeni LG Chocolate BL20 modelini, Turkcell”lilere özel çok avantajlı bir kampanyayla Turkcell İletişim Merkezleri”nden satışa sunuyor.

3G teknolojisinin tüm özelliklerini destekleyen, dokunmatik navigasyon tuşlarıyla kullanım kolaylığı sağlayan, 5 MP kameralı, kayar kapaklı ince ve şık tasarımıyla LG Chocolate BL20, 59 TL”den başlayan fiyatlar, hafta sonları bedava konuşma, görüntülü görüşme, mesajlaşma ve internet paketi hediyesiyle birlikte bireysel ve kurumsal Turkcell”lilere sunuluyor.

Turkcell müşterileri, 59 TL x 18 ay veya 79 TL x 12 ay seçenekleriyle LG Chocolate BL20 sahibi olabiliyor. Kontrat süresince Turkcell’lilerle hafta sonu bedava konuşma, görüntülü görüşme, mesajlaşma  ve 250 MB internet paketi hediye ediliyor.

Hazır Kartlı Turkcell”liler ise 3 ay içinde 250 kontör ve üstü yüklemelerinde, 1 ay boyunca hafta sonları  Turkcell’lilerle bedava konuşma, görüntülü görüşme, mesajlaşma ve 1 aylık 250 MB internet paketi kazanıyor.

22 Şubat”ta başlayacak olan LG Chocolate BL20 kampanyası ile multimedya üssü bu telefona usahip olmak isteyenler başvurularını 12 Mayıs”a kadar yapabilecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here