Ana sayfa Donanım LG BX327

LG BX327

0

3 boyutun keyfine varın…
 

Projeksiyon cihazıyla dev ekranda herhangi bir şey izlemek, hatta oyun oynamak oldukça zevkli oluyor. Bir de bunu 3 boyutlu olarak yapmak daha da güzel oluyor. LG’nin projektörü BX327 bu işler için biçilmiş kaftanlardan biri. Cihazın üstünde güç düğmesi, menü ve diğer ayar düğmeleri yer alıyor. Bu diğer ayarlar arasında Input, yani kaynak girişini seçme tuşu, Auto, OK, Power (gücü açıp kapama) tuşu bulunuyor. Menüsü Türkçe destekli. Arkasında ise VGA, HDMI/DVI, LAN, USB, kulaklık ve ses bağlantıları bulunuyor. ürün 292x260x80 boyutlarında ve 3.5 KG ağırlığında. BX327, XGA çözünürlüğü ile dikkat çekici. Yani 1024×768 doğal çözünürlük sunuyor. Ayrıca ürün 3200 ANSI lümen parlaklığı ve 2300:1 kontrast oranına sahip.

BX 327 aslında 3 boyutlu projektör olması ile ön plana çıkıyor. ürün HDMI 1.4 dahil olmak üzere dört farklı 3 boyut formatını destekliyor. 3 boyutun denemesini yapmadan geçmek olmazdı. LG BX327, 3 boyutlu videoları ve oyunları kaliteli biçimde bizlere sunmayı başardı. LG BX327, PlayStation 3’e, Blu-ray Player’a bağlanabiliyor. Hatta belirli yayınlar da cihaza bağlanabiliyor.
 

lg
 
Canlı ve farklı renkler
üründe BrilliantColor teknolojisi kullanılmış. Böylece renk canlılığı ve derinliği kendini belli ediyor. Eğer ses sisteminizi projektöre bağlamadıysanız veya harici bir ses sistemine sahip değilseniz 5W+5W hoparlörler de görevini yerine getiriyor. Başka özellikleri de var. USB üstünden projektörde müzik dinleyebilir veya film izleyebilirsiniz.

Firma: LG
www.lg.com.tr
Fiyat: 1349 TL
Artılar: HDMI 1.4 ile birlikte toplamda 4 farklı 3 boyut formatı desteği, XGA doğal çözünürlük
Eksiler: Ağır olması

Macline”ın Satın Alma önerisi: Fiyat/performans düzeyi açısından çok iyi. üstelik 3 boyutlu projeksiyon özelliği önemli bir artı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here