Ana sayfa Mobil LG ARENA KM900

LG ARENA KM900

0

üç boyutlu arayüz

GCookie ile başlattığı dokunmatik deneyimini Arena”da 3 boyutlu ve 3G desteği sunarak devam ettiriyor. LG Arena elinize aldığınız anda hoşunuza giden telefonlardan… çok büyük değil ama çok küçük de sayılmaz. Aynı şekilde telefonun ağırlığı da oldukça ideal. Güven verecek kadar ağır ama her zaman yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz kadar hafif. önü parlak arkası mat metalik tasarlanan LG Arena, oldukça da şık bir görünüme sahip. Telefonun ses seviyesi, güç ve fotoğraf tuşları haricindeki tüm tuşları dokunmatik olarak tasarlanmış. Sağda incecik yeşil şeritler gibi görünen tuşlar; ses seviyesi ve fotoğraf için atanmış tuşlardan oluşuyor. Güç tuşu telefonun üstünde yer alıyor. Arena”nın ön yüzüne baktığınızda ise üç adet dokunmatik tuş görüyorsunuz.   LG Arena

Bunlar sizin de tahmin edebileceğiniz gibi arama, sonlandırma ve menü tuşlarından oluşuyor. Ekranın hemen üzerinde görünen kamera Arena”nın 3G yeteneklerine sahip olduğunun küçük bir göstergesi.
 

Arena”yı açtığınız zaman menünün ne kadar kullanışlı ve eğlenceli olduğunu görüyorsunuz. Fakat daha önemlisi aslında bu arayüz üç boyutlu oluşuyla dikkat çekiyor.  Bu sayede telefonda aynı anda dört başlangıç ekranı bulunabiliyor. Bunlar; Shortcuts(kısayollar), Widgets, Contacts ve Multimedia”dan oluşuyor. Parmağınızı ekranda kaydırarak 3 boyutlu bir küpün yüzleri gibi görünen bir başlangıç ekranından diğerine hızla geçiş yapabiliyorsunuz. Ayrıca ekranın altında bulunan telefon rehberi, mesajlar, telefon listesi ve menü kısayol tuşları her zaman ulaşılabilir şekilde tasarlanmış. Ekranın dokunmaya hassasiyeti de oldukça başarılı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here