Ana sayfa Donanım LG, 84 inç boyutundaki 3D UD TV”sini tanıttı

LG, 84 inç boyutundaki 3D UD TV”sini tanıttı

0

LG”nin 3D UD TV”si, sektördeki en iyi 3D teknolojisi ve Ultra Definition Ekran ile evde 3D deneyiminin çıtasını yükseltiyor
 

LG, Las Vegas”ta düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES”te dünyanın en büyük 3D Ultra Definition televizyonunu tanıttı. LG”nin sektör lideri Cinema 3D teknolojisi ile Smart TV özelliğini UD ekran teknolojisiyle birleştiren 84 inç boyutundaki televizyon 3D ev eğlencesine yeni bir boyut getiriyor
LG 3D UD TV

LG Electronics Ev Eğlencesi Bölümü Başkanı Havis Kwon, “LG, bu 3D UD TV ile ev eğlencesinin sınırlarını zorluyor. LG”nin 2012 yılı ve sonrasında ev eğlencesi alanında dünyanın lider markası olduğunu CES katılımcılarına göstermek üzere tüm Smart TV ve 3D bilgimizi, 3D UD televizyonda bir araya getiriyoruz” diye konuştu.

LG 3D UD TV, 8 milyon piksel, mevcut Full HD TV panellerinin dört katı çözünürlük kalitesi (3840×2160) ile muhteşem görüntü kalitesi sunuyor. LG”nin “İnce ve Dar çerçeve Tasarım” teknolojisi ile 3D UD TV, günümüzde sinemadan sonra en inandırıcı 3D görüntüleme deneyimini sunuyor. 3D Derinlik Kontrolü özelliği kullanıcıların 3D efektini kontrol ederek görüntüleme deneyimlerini kişiselleştirmelerine, 3D Ses Yakınlaştırma özelliği de en iyi ev sinema sistemlerini geride bırakan 3D ses sunuyor.

üstün ekran paneli aracılığıyla kullanıcılar, LG”nin 1200″ün üzerinde uygulamayı kapsayan ve kullanıcılara zengin bir 3D film arşivinden seçim yapma olanağı sunan 3D Zone gibi içerik hizmetlerine erişme olanağı tanıyan Smart TV ekosistemine erişebiliyor. 2D”den 3D”ye dönüştürme fonksiyonu sayesinde tüm görüntüler 3 boyutlu hale getirilebiliyor. Kullanıcılar LG”nin yeni, ergonomik tasarıma sahip; sesle tanıma, sihirli hareket, işaretleme ve hareket tuşu olmak üzere 4 değişik komut girişini tanıyan Sihirli Kumanda”sı ile Smart TV fonksiyonlarının tadını çıkartabiliyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here