Ana sayfa Donanım LG 3D TV”leriyle IFA”da büyük beğeni topladı

LG 3D TV”leriyle IFA”da büyük beğeni topladı

0

3D TV”lerle bu yıl adından sıklıkla söz ettiren LG , Cinema 3D Smart TV”lerini IFA 2012 boyunca LG ev eğlencesi ürünleriyle beraber ziyaretçilerin beğenisine sundu

LG”nin 3D TV”de vardığı nokta ve uzun soluklu bir çalışmanın sonunda elde ettiği yenilikler IFA 2012″de teknoloji tutkunlarının büyük beğenisini topladı.

LG Electronics teknolojide eğilimleri tamamen değiştiren ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. 1.5 yıl önce, 3D TV teknolojisinde çığır açan Film Patterned Retarder (FPR) teknolojisine sahip Cinema 3D Smart TV”ler ile TV endüstrisini şaşkına çevirmişti. O dönemde var olan 3D gözlüklerin aksine hafif ve uygun fiyatlı 3D gözlükler, şarj gereksinimi olmadan elverişli izleme olanağı sunuyor.
 

8 milyon pikselli 84 inç TV
3D teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla 3D ürün ve içeriklere olan ihtiyaç da artmaya başladı. DVD”de mevcut olan 3D filmlere olan ilginin çoğalması, 3D Smart TV”leri geliştirme gereksinimini ortaya çıkardı. DisplaySearch tarafından yapılan araştırmaya göre 2012 yılında 3D TV sayısı 25 milyona ulaştı.

LG artık baş ağrısı yapmayan ve yüksek kalitede görüntü sunan Cinema 3D Smart TV”ler üretiyor. Bu sayede LG Cinema 3D Smart TV”ler hızla en çok tercih eden TV”ler arasına girerken LG, 2012 yılında 3D pazarındaki pozisyonunu güçlendirmeye odaklandı. Şirket aynı zamanda çerçeve kalınlığını minimum düzeye indiren Cinema Screen tasarımını geliştirdi ve 8 milyon pikselli 84 inç TV”sini tanıttı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here