Ana sayfa Haber LG 3D içerik hizmeti 3D World”ü duyurdu

LG 3D içerik hizmeti 3D World”ü duyurdu

0

LG”nin hayata geçirdiği 3D World uygulaması, LG kullanıcılarına geniş 3D içerik sağlarken bu alandaki işbirliklerin artmasına yönelik çalışmaları destekliyor

LG Cinema 3D Smart TV”lerde bulunan “3D World” adlı premium içerik servisini 70 farklı ülkede hizmete açtığını duyurdu. Geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan LG”nin orijinal 3D Zone Smart TV uygulamasından sonra 3D World LG kullanıcılarına geniş bir yelpazede 3D içerik sunuyor.
 

3D World, kullanıcıların özel şovlar, spor, belgesel, çocuk ve müzik kategorilerinde birçok 3D içeriğe internete bağlı LG Cinema 3D Smart TV”ler üzerinden erişmelerine olanak tanıyor. LG Cinema 3D Smart TV, 3D görüntülere hayat verirken spor sahnelerindeki hareketler daha dinamik ve heyecanlı, belgeseller daha gerçekçi ve çocuk kategorisindeki eğitici videolar çok daha etkileyici hale geliyor. İster yemek pişirme, ister seyahat, moda veya özel şovlar olsun, herkesin ilgisini çekecek farklı içerikler olduğu düşüncesiyle LG, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmak için bundan sonra global 3D içerik sağlayıcılarla işbirliği yapmaya devam edecek.
 

3D World içeriği 2011 yılında üretilen LG CINEMA 3D Smart TV”lerde uygulama olarak sunulurken, 2012 modellerde Smart Menü üzerinde yer alan gelişmiş kart sistemini kullanarak karşımıza çıkıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here