Ana sayfa Donanım Lexmark, liderler kategorisinde yer aldı

Lexmark, liderler kategorisinde yer aldı

0

Lexmark, lider analiz firmasının dörtlü grup çizelgesinde, toplam baskı yönetimi “Liderler” kategorisinde yer aldı

Lexmark, yapmış olduğu açıklamasında, sektörün lider analiz kuruluşu Gartner, Inc. tarafından hazırlanan “dörtlü grup çizelgesi – Magic Quadrant: Dünya çapında Toplam Baskı Yönetimi” konulu raporunda dörtlü grup içinde “liderler” kategorisinde yer aldığını açıkladı.

Gartner”in Magic Quadrant raporunda, Lexmark “vizyon bütünlüğü” ve “uygulama yeteneği” açısından değerlendirildi. Gartner”e göre, “Liderler Toplam Baskı Yönetimi (TBY) uygulamalarını, büyük ve yaygın bir coğrafyaya dağılmış olanlar da dahil, çok geniş alanlardaki müşteri kitlesine dünya çapında ulaşabilmelidirler. Liderlerin, yalnızca günümüzün TBY çözümlerini sunma becerisine sahip olmaları yeterli değildir, aynı zamanda geleceğin TBY çözümlerini, uygulamaya katma değer sağlayacak hizmet çeşitliliği ile birlikte sunabilecek anlayışa, girişimcilik duygusuna ve kaynaklara sahip olmaları beklenmektedir. Bunun sonucuna göre de, bu liderler çoğunlukla, büyük ve orta ölçekli müşteriler tarafından kısa listeye alınmaktadırlar. “

Lexmark, kuruluşlara hem hizmet ve çözüm üreten ve aynı zamanda operasyonel uygulamalara katma değer sağlayan, Toplam Baskı Yönetimi pazarında lider konumundadır. Lexmark”ın sunduğu TBY paketi sadece dünya çapındaki en büyük kuruluşlara değil orta ve küçük boyuttaki iş kollarına da değer katmaktadır. Lexmark”ın çok geniş alana yayılmış endüstriyel bazlı bilgisi, iş süreçlerinin modernizasyonundaki uzmanlığı ve müşterilerinin baskı çıktılarını azaltması konularına odaklanması, pazardaki TBY alanındaki farkındalığını ortaya koymaktadır.

12 yılı aşkın bir süredir TBY hizmetleri sunmakta olan Lexmark, tüm dünyadaki en ayrıcalıklı müşterilerine istikrarlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunarak değer katabilmek amacıyla, küresel çaptaki yapısında önemli yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here