Ana sayfa Donanım Lexmark Genesis S815: Üçü değil, dördü bir arada yazıcı!

Lexmark Genesis S815: Üçü değil, dördü bir arada yazıcı!

0
Dünyanın önde gelen baskı çözümleri firmalarından Lexmark, 18 Ocak”ta düzenlenen toplantıyla yeni ürünü dördü bir arada yazıcı Genesis S815″i tanıttı. Londra”daki Sanctum Soho Hotel”de gerçekleştirilen etkinlik yoğun bir ilgiye sahne oldu.

Toplantıya Etna Yayıncılık adına katılan Etna Yayıncılık İmtiyaz Sahibi Bahattin Apak, Lexmark Global Görüntüleme çözümleri ve Hizmetleri, ürün Pazarlama Müdürü Bill Lucas ile bir röportaj yaptı. Bill Lucas röportajda, Genesis S815″e ilişkin görüşlerini paylaştı ve ürün hakkında bilgi verdi.
 

 

S815″in kopyalama, tarama, faks ve e-posta görevlerini tek dokunuşla yerine getirerek üçü değil dördü bir arada yazıcı olduğunu belirten Lucas, cihazın en önemli özelliklerinin FlashScan teknolojisi ve 10 megapiksellik görüntüleme sensörü olduğuna dikkat çekti. Bill Lucas, Genesis S815″in tasarımına da değindi ve “ürünümüz bu ayın başında ABD”nin Las Vegas eyaletinde düzenlenen ve dünyanın önde gelen tüketici elektroniği fuarı olan CES”te tasarım ödülü aldı” ifadesini kullandı. ürünün hedef kitlesine ilişkin bilgi veren Lucas, şunları söyledi: “Genesis S815″e ağırlıklı olarak mimarlar, tasarımcılar, mühendisler ve grafik tasarımcılar gibi kullanıcı topluluklarının ilgi göstereceğini düşünüyoruz” dedi. Bill Lucas”ın üzerinde durduğu diğer bir konu da, Lexmark”ın çevreye gösterdiği duyarlılık oldu. Lucas, “ürünlerimiz, ambalaj aşamasından üretime kadar her aşamada çevreye duyarlı şekilde üretiliyor” diyerek çevreye gösterdikleri hassasiyete vurgu yaptı.
 

 

 

 

Lexmark Genesis S815″in öne çıkan özellikleri kısaca şöyle: FlashScan teknolojisi, 10 megapiksellik görüntüleme sensörü, 4,3 inçlik (yaklaşık 11 cm) dokunmatik ekran, WiFi N uygulaması ve SmartSolutions isimli ücretsiz yazılımlar. Şubat ayında Türkiye”de satışa sunulacak Genesis S815″in fiyatı henüz belli değil.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here