Ana sayfa Haber Leon Hendrix ilk kez İstanbul’da!

Leon Hendrix ilk kez İstanbul’da!

0

Jimi Hendrix”i Tuborg Gold”un katkılarıyla Roxy”de anılıyor… hem de öz kardeşi Leon Hendrix ile!

Geçtiğimiz günlerde Rolling Stone dergisinin yaptığı “Dünyanın En İyi 100 Gitaristi” listesinde birinci seçilen Jimi Hendrix için Roxy”de düzenlenecek anı gecelerinde Jimi Hendrix”in öz kardeşi Leon Hendrix grubu The Blue Experience ile sahne alacak ve Jimi Hendrix”in unutulmaz şarkılarını çalıp seslendirecekler.

Türkiye”de ilk kez bir Hendrix”in sahne alacağı etkinlik olarak da görülecek olan The Jimi Hendrix Show, Tuborg Gold sponsorluğunda gerçekleşecek.
 

Little Wing, Crosstown Traffic, Foxy Lady, Purple Haze, Hey Joe, Stone Free, Voodoo Child gibi unutulmaz Jimi Hendrix şarkılarının öz kardeşi Leon Hendrix ve grubu tarafından seslendirileceği The Jimi Hendrix Show sizi 2 saatliğine de olsa Jimi Hendrix”in yaşadığı dönemlere götürecek.

İstanbul”un köklü mekanlarından  Cuma Roxy  20 Ocak 2012 de gerçekleşecek olan The Jimi Hendrix Show”un biletleri 40 TL (Tam) ve 30TL (öğrenci) olarak belirlendi. Biletler Biletix ile Troya Tur (Beşiktaş), Mephisto (Taksim), Hammer Müzik (Kadıköy) ve Zero Müzik (Kadıköy)”ten temin edilebilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here