Ana sayfa Donanım Lenovo yüksek performansı ve şık tasarımıyla geliyor!

Lenovo yüksek performansı ve şık tasarımıyla geliyor!

0

Lenovo IdeaPad Z serisi modelleri, uygun fiyat performansının yanısıra şık tasarımıyla Lenovo”nun en önemli oyuncularından olacak!

IdeaPad serisiyle tüketici pazarında oldukça büyük beğeni toplayan Lenovo, yeni ürün ailesi IdeaPad Z Serisi”ni, uygun fiyatı, zengin multimedya özellikleri ile pazara sunuyor. IdeaPad Z serisi dizüstü bilgisayarları, günlük iş kullanımında mükemmel multimedya eğlencesini uygun fiyatla almak isteyen ve bilgisayarda görünümüde de önem verenler için ThinkPad üreticileri tarafından tasarlandı.
Chiclet klavye ve metalik panele sahip Z Serisi ürünlerini daha keyifli bir izleme keyf Full HD 16:9 geniş ekrana sahip. Opsiyonel Blue Ray seçeneği, OneKey™ Theater II ve Dolby® Advanced Audio ile film ve video izlemek çok daha keyifli… Metalik tasarımıyla, ince, hafif ve portatif Z Serisi”nde en iyi kablosuz ağ seçenekleri-WiFi, Bluethooth ve opsiyonel 3G bağlantı bulunuyor. Ayrıca veri kurtarma ve antivirüs için Lenovo OneKey™ Rescue 7.0, WiFi, Bluetooth™ ve 3G bağlantı seçeneklerinin yanı sıra, VeriFace™ ve bağlantısız hızlı erişim ve veri gönderimi için DirectShare özelilkleri de yer alıyor.

 

 

 

3GB DDR3 RAM ve 500GB HDD kapasitesine sahip ürün 1.3MP kameraya sahip. Bilgisayar kullanıcıları, yeni Z serisinin 15.6 inçlik HD”li 16:9 ekranıyla, isteğe bağlı Blue-ray Disc™ sürücüsü ve Dolby® Advanced Audio ses sistemiyle filmlerini izlemekten keyif duyacaklar. OneKey® Theater II özelliği sadece bir tuş ile tüm ses ve görsel ayarları kolayca yapılmasını sağlıyor. IdeaPad Z360 ve 560, yeni 2010 Intel® Core™ işlemcisine ve NVIDIA® GeForce® grafiklerine sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here