Ana sayfa Haber Lenovo Yoga Book C930 İnceleme

Lenovo Yoga Book C930 İnceleme

0

Fütüristik laptop modelleri içerisinde gösterilebilecek olan Lenovo Yoga Book C930, estetik açıdan da son derece dikkat çekmeyi başarıyor. 360 derece dönebilen yapısının yanı sıra, son derece hafif ve ince bir tasarıma da sahip. 1,71 kg gibi neredeyse hiç sayılabilecek ağırlığı nedeniyle dilediğiniz her yere taşınabilme özelliği gösteriyor.

Görünen Olumlu Özellikler

Görebileceğiniz en hızlı işlemcilerden bir tanesine sahip olması, belki de en beğenilen özelliğini oluşturuyor. Windows 10 programını dilediğiniz gibi kurup yükleyebiliyorsunuz. Son olarak USB-C özelliğinin olması ise, çok daha teknolojik bir kullanım olanağı sunuyor. İnce ve hafif bir görüntüsü olduğu için de, kesinlikle yanınızda kaba bir şekilde durmaz.

Beğenilmeyen Olumsuz Özellikleri

Bu laptop ile ilgii beğenilmeyen bazı noktalar da bulunmaktadır. Kulaklık girişinin olmaması en çok dikkat çekenlerden. Fiyat olarak da bir miktar yüksek tutulmuş gibi. Bu laptop üzerinden uzun yazım oturumları yapacaksanız, pek de ergonomik olduğunu söylenek mümkün değil.

 

Genel Özellikleri

  • 4 GB DDR3 RAM
  • 10.8 inç LCD ekran (2560×1600)
  • microSD genişleme ile birlikte 128 GB SSD
  • İntel i5 7. nesil işlemci
  • 2 USB ile birlikte 3.1 Tip-C
  • IPS ekran özelliği

şu an için bilinen ilk özellikleri. Pil ömrü olarak yaklaşık 6 saati bulması ise, kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Bu ürünü aynı zamanda tablet olarak kullanabilir ve böylece istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here