Ana sayfa Donanım Lenovo yeni ultrabook”unu tanıtıyor!

Lenovo yeni ultrabook”unu tanıtıyor!

0

Lenovo’nın, 2012 ultrabook sınıfı yavaş yavaş ortaya çıkarken, firmanın CES 2012’de bizlere büyük sürprizler hazırladığı da konuşulmaya başlandı
 

önümüzdeki hafta start verecek olan CES 2012, birçok teknoloji firmasının katılımıyla birlikte deyim yerindeyse 2012 teknoloji dünyasının kısa bir önizlemesini yapacak. CES 2012’de birçok ultrabook ürününün de tanıtılması bekleniyor. Lenovo, CES 2012’de tanıtacağı yeni ultrabook sınıfıyla ilgili olarak şimdiden çeşitli açıklamalar yaptı. Buna göre Lenovo’nın yeni ultrabook sınıfının adı T430u. Sınıfın ilk örnekleri de, İngiltere’de 2012 3. çeyrekte raflardaki yerini alacak.
 

lenovo ultrabook
 

1.8 kg’dan az ağırlığa sahip olacak olan T430u sınıfı, kapak kapalı haldeyken maksimum 20.3 mm kalınlığa sahip olacak. Cihazın en ince yerinin kalınlığı ise şu an için açıklanmadı. Alüminyum kaplama dış tasarımı, 14 inç’lik ekranı ve cihazın geri kalanını son derece dayanıklı bir yapıya kavuşturacak gibi görünüyor. Intel işlemci ile gelecek olan T430u, Sandy Bridge işlemci mimarisini mi yoksa Ivy Bridge işlemci mimarisini mi kullanacak henüz belli değil.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here