Ana sayfa Haber Lenovo yeni ThinkPad Yoga modellerini IFA 2015″te sergiledi

Lenovo yeni ThinkPad Yoga modellerini IFA 2015″te sergiledi

0

 

Lenovo IFA 2015‘te yeni nesil ThinkPad çizgisini ve Yoga serilerini yenilenen altyapısıyla birlikte sergiliyor. çok yönlü kullanıma yönelik geliştirilen ThinkPad serisi ve Yoga serisi, bu yeni modellerini altı bin kurumsal kullanıcıdan oluşturulan geri bildirimlerle tasarlamış. Hafiflik, dayanıklılık olarak gelen talepler d oğrultusunda ThinkPad Yoga 260, ThinkPad Yoga 460 modelleri böylece geliştirildi. 260 modeli, yaklaşık 1.315 gramdan başlayan ağırlığı ile 12.5 inç dizdizüstü segmentinde bu yılın “yeni”lerinden.

çok modlu yapıya sahip Lenovo ThinkPad Yoga 260, Yoga 460 modelleri LTE-A WAN bağlantı seçenekleriyle standart LTE’den 3 katı bağlantı hızı sunabilir. Ek olarak smartcard seçeneği, WQHD ekranı çoklu görevlere göre geliştirildi.

6. Nesil Intel Core işlemci, 16GB’a kadar hafıza ve opsiyonel PCIe SSD ile altyapısı tamamlandı.

Yoga Tablet serisinin yeni modelleri Yoga Tab 3 ve Yoga Tab 3 Pro da serilere eklendi.  Yoga Tab 3 Pro, 70″lik görüntü sunabilen bir 10.1 inç model. Dolby Atmos ses sistemiyle 4 adet JBL üretimi speaker var, Yoga Tab 3’te ise Dolby Digital Plus ile donatıldı ve firma Android tabletlere göre iyi bir ses donanımına sahip model duyurdu.

8 ve 10 inçlik farklı modelleri var Yoga Tab 3′ün. Döndürülebilir kameralar sayesinde farklı açılardan fotoğraf, video çekebilme imkanlarıyla birlikte yeni duyurulan Skype for Business gibi yazılımları da bu şekilde kullanabilirsiniz.

Ofis kullanımlarına göre tasarlanan E serisi dizüstü bilgisayarlar 14 ve 15.6 inç boyutlarında ve ekran teknolojisinde parlama önleyici donanım var. Bu yeni modellerde 9 saate varan pil ömrü, parmak izi teknolojisi, Intel RealSense kamera bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here