Lenovo'nun cihazlar arası iletişimi güçlendiren roaming servisi duyuruldu

MWC 2016'dan: Lenovo Connect adında yeni bir roaming servisi duyurdu.

Lenovo, IoT'a yönelik yeni bir yaklaşımı bulunan bir teknoloji duyurdu. Lenovo Connect sayesinde ayrı bir SIM kartı alma zorunluluğundan kurtulacak, aynı zamanda uygun fiyatlı global roaming ve Lenovo Big Data ve bulut altyapısı sayesinde zenginleştirilmiş müşteri deneyiminin bir parçası olacaksınız. Lenovo Connect; sade, hızlı ve etkin şekilde her boyutta şirketin ve mobil profesyonellerin hayatını kolaylaştıracak bir hizmet sunuyor. Lenovo Connect şimdilik Çin’de ve EMEA bölgesindeki 45 ülkede hizmete girecek. EMEA bölgesinde öncelikli olarak Lenovo ThinkPad markalı cihazlarda uygulanacak Lenovo Connect sayesinde kullanıcılar, uygun fiyatlarda güvenli veri aktarım hizmeti alabilecekler.

Lenovo Connect, Lenovo’nun bulut sistemi ve iletişim kanallarının akıllı cihazlarla entegre edilmesini öngören akıllı bağlantı stratejisinin bir uzantısı. Lenovo Başkan Yardımcısı ve Understanding Telecom Genel Müdürü Wang Shuai konuyla ilgili şunları söyledi:

“5G ve internet çağıyla birlikte telekom pazarının da katlanarak büyüyeceğini öngörüyoruz. Lenovo Connect ve kendi Mobil Sanal Ağ Operatörü servisimizle ağlar, servisler ve cihazlar arası pürüzsüz bir bağlantı sunarak kullanıcıların global düzeyde bağlı olduğu yeni bir dünya yaratıyoruz.”

Etiketler: lenovo iot lenovo-connect lenovo-thinkpad
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam