Ana sayfa Haber Lenovo”nun CES 2016 planda OLED dizüstüler ve oyun PC”leri var

Lenovo”nun CES 2016 planda OLED dizüstüler ve oyun PC”leri var

0

 

Lenovo, CES 2016 fuarına ThinkPad X1, Ultrabook ve oyun dizüstüsü, oyun masaüstü bilgisayarlarıyla hazırlanıyorlar. En dikkat çekici olan ürün ise Lenovo ThinkPad X serisinden ThinkPad X1 Carbon modeli. Lenovo‘nun en hafif cihazlarından olan model, 14″ boyutlarında ve 6.Nesil Skylake işlemcilerini barındırıyorlar. Büyük ihtimalle sadece Core i7 opsiyonu var ancak opsiyonel olarak ekran çözünürlükleri sunulacak.

Diğer Yoga ürünü, ThinkPad X1 Yoga modeli dünyanın ilk OLED panelli ekran teknolojisini barındıracak olan melez dizüstü modeli ünvanını kazandı. Yine 6. Nesil Skylake işlemcisi ancak bu modelde i5 ve i7 opsiyonları var olacak. 1TB SSD, 12″ ekran büyüklüğü ve 2,160x 1,1440 çözünürlüğünde olacak.

Bunlarla birlikte Surface Pro’ya benzeyen bir tablet modeli tanıtacak Lenovo. X1 Tablet olarak adlandırılan model, “Ultra Connect” özelliği ile lanse edilecek ve opsiyonel klavyeli kılıfı ile birlikte satışa sunulacak. Bu kılıf tablete ekstra pil performansı sunarken toplamda 15 saatlik bir pil ömürü biçildi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here