Ana sayfa Haber Lenovo MWC 2016″da en küçük Yoga”yı tanıttı

Lenovo MWC 2016″da en küçük Yoga”yı tanıttı

0

 

Lenovo‘nun yakışıklı evladı Yoga aslında şahsen favorimdir. özellikle Lenovo Yoga 3 Pro,  G70 modeli dizüstü bilgisayar ile birlikte tam iş istasyonu ihtiyacımı giderebiliyor. İlgi çeken Yoga 3 Pro‘dan sonra bir ilgi çekici model daha tanıtıldı; Lenovo Yoga 710. Ayrıca Yoga 510 isiminde ailenin orta seviyeli modeli de, Barselona’daki MWC 2016 fuarında tanıtıldı. Lenovo Yoga 3 Pro modelinin kısmi eksikliği olan pil performansı, bu 710 modelinde yaklaşık 2 saat daha geliştirilmiş ve mobilite ihtiyacı tamamlanmış oldu. Elbette karşısında Matebook gibi bir Huawei gerçeği varken, uygulanması gereken bir değişiklikti.

İki Lenovo Yoga 710 ve 510 modelleri 11″lik ve 14″lik farklı alternatifleri var. Tepe seviye olarak lanse edilen Yoga 710, 6.Nesil Intel Core i7 işlemci taşıyor. Diğer alternatif model ise, yani orta seviye olarak tanıtılan model ise Core M5 işlemcisine sahip. 

Olumlu detaylardan biri de, yeni Yoga’yı, 6.Nesil Intel Core i7 olarak ve AMD Radeon R7 M460 GFX seçeneğinin sunulmasını söyleyebilirim. 

Lenovo PC ürün Grubu Başkan Yardımcısı Johnson Jia konuyla ilgili şunları söyledi: “Teknolojik gelişmeler sayesinde daha hareketli ve aktif bir hayat yaşıyoruz. Bugün insanlar teknolojik cihazları sayesinde her yerde ve her zaman internete bağlılar. Biz de bu hayat tarzından geri kalmak istemeyen mobil kullanıcıları için YOGA 710 ve YOGA 510’u tasarladık.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here