Ana sayfa Donanım Lenovo ile Windows 7 daha hızlı, daha kolay ve daha zengin!

Lenovo ile Windows 7 daha hızlı, daha kolay ve daha zengin!

0

Windows 7 işletim sistemi kurulu Lenovo bilgisayarlarda sistem performansını ve kullanıcı deneyimini artırmak için tasarlanan güçlü özellikler, araçlar ve optimizasyonlardan oluşuyor.

Lenovo bugün düzenlediği basın toplantısında Windows 7 Lenovo Enhanced Experience adını taşıyan sertifikasyonu ile Idea ve Think bilgisayarlardan oluşan ve Windows 7 işletim sistemini kullanan geniş bir ürün portföyünü duyurdu. Sadece Lenovo ürünlerine özel bir sertifika olan Enhanced Experience, Windows 7 işletim sistemi kurulu Lenovo bilgisayarlarda sistem performansını ve kullanıcı deneyimini artırmak için tasarlanan güçlü özellikler, araçlar ve optimizasyonlardan oluşuyor.
 
 

 

 

 
Lenovo ve Microsoft arasında ortak bir mühendislik çalışmasının sonucu olan Lenovo Enhanced Experience, tüketicilere ve KOBİ”lere bilgisayarlarında Windows 7″yi çalıştırabilmenin yanında, elde edecekleri performansı artırma olanağı sağlıyor.

Toplantıda konuşan Lenovo Türkiye Genel Müdürü Faik Burhanoğlu, ” Lenovo mühendisleri kullanıcılarımıza benzersiz bir avantaj sağlamak için Windows 7″nin hazırlıkları sırasında Microsoft ile birlikte çalıştı. Bu çalışma sonucunda ortaya çıkan Enhanced Experience sertifikasyonu kullanıcılara daha hızlı, daha kolay ve daha zengin kullanım olanağı sunuyor. Windows 7 ile daha performanslı çalışmak isteyenler, ürünleri satın alırken Lenovo Enhanced Experience logosuna bakarak seçim yapmalılar.”  dedi.
 

 

 

 
Daha hızlı, daha zengin ve daha kolay bir PC deneyimi
Lenovo Enhanced Experience sertifikalı bilgisayarlar aynı konfigürasyona sahip ve optimize edilmemiş bilgisayarlara kıyasla daha hızlı açılıyor ve daha hızlı kapanıyor. örneğin, EE sertifikalı Think bilgisayar modelleri, Windows 7, Windows XP ya da Windows Vista işletim sistemi kullanan ve optimize edilmemiş bilgisayarlardan %56″ya kadar daha hızlı açılıyor ve 5 saniye gibi kısa bir sürede kapanabiliyor. Idea bilgisayar modelleri ise anti virüs gibi açılış ve kapanış süresini etkileyen yazılımlar  kullandıkları halde, aynı konfigürasyona sahip ve optimize edilmememiş bilgisayarlara göre %33 daha hızlı açılıp, %50 daha hızlı kapanıyorlar.

Idea markalı bilgisayarlarda Enhanced Experience logosu üç avantajı ifade ediyor: Hızlı açılış ve kapanış, zengin multimedya özelllikleri ve kolay sistem yönetimi.  Think markalı bilgisayarlar üretkenliği ve güvenliği artıran, performans optimizasyonlu ThinkVantage teknolojileri taşıyor.

İş dünyasındaki kullanıcılar ThinkPad T400s, R400 ve X200 dizüstü bilgisayarlar, X200 Tablet bilgisayar, ThinkCentre A58 ve M58 masüstü ve ThinkStation S20 ve D20 iş istasyonlarından oluşan Think markalı PC”leri, tüketiciler ise IdeaPad Y550, Y450, U450, 450p, U350 ve IdeaCentre A600 Hepsi Bir Arada masaüstü bilgisayardan oluşan Idea markalı PC”leri kullanarak Windows 7 performansını Lenovo mühendisliği farkıyla yaşayabilirler.

Kullanıcılar zengin özelliklere sahip Lenovo bilgisayarları, kutuları üzerindeki Lenovo Enhanced Experience logosu sayesinde kolayca ayırt edebilirler. Windows 7 Lenovo Enhanced Experience hakkında daha fazla bilgi almak için www.lenovo.com/win7ee adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here