Ana sayfa Donanım Lenovo IdeaCenter A600

Lenovo IdeaCenter A600

0

3″ü 1 arada 

İşte size yeni bir multimedya merkezi. Lenovo”nun “All-in-One” kategorisinde yer alan IdeaCentre A600 modeli, ilk bakışta dikkat çekici çizgisiyle öne çıkıyor. Kavisli ve yumuşak hatlı tasarımıyla, bir bilgisayar olmanın ötesinde çok şık bir multimedya cihazı.
Lenovo IdeaCenter A600
IdeaCentre A600, 21,5″lik geniş ve Full HD bir ekrana sahip. Hem şık bir tasarım hem da sesin daha iyi bir akustik sağlaması için, panelin altı kıvrılarak eğimli bir görünüm kazandırılmış ve ses sistemi buraya gömülmüş. Bütünleşik woofer ve Dolby Home Theatre desteğiyle geliştirilen ses kalitesi, oldukça iyi. Opsiyonel olarak sunulan Blu-ray oynatıcı için ise, film ve müzikleriniz için ideal bir alan olabilir. A600, bir bilgisayar olmanın ötesinde, TV tuner”i ile oturma odanızda televizyon olarak da kullanabileceğiniz bir multimedya merkezi.

 

 

Lenovo IdeaCenter A600   Kablosuz teknoloji

IdeaCentre A600, kablosuz bir klavye, fare ve uzaktan kumandayla geliyor. 12.6 kilogram ağırlığındaki bu cihaz, kablo sıkıntısına da son veriyor. Klavyede yer alan touchpad alanı ve dokunmatik tuş takımıyla, fare olmadan da tüm işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Dokunmatik tuş takımındaki tek sıkıntı ise, tepki
süresi. Diğer bir opsiyonel özelliği olan 4-in-1 uzaktan kumandasının hareket algılayıcısı sayesinde, oyun oynayabiliyorsunuz. Bu kumanda, cihazın en önemli özelliklerinden biri olan VoIP telefon olarak da kullanılıyor.

Güçlü donanım

IdeaCentre A600, Intel Core 2 Duo P7450 2.13 GHz işlemcisiyle hızlı bir performans sergiliyor. 4GB DDR3 RAM belleğe sahip A600, istenildiği takdirde 1TB’ye kadar sabit disk imkanı sunuyor.

Güçlü donanım özellikleri sergileyen cihazda Wi-Fi, Bluetooth, ethernet, kamera, 6″lı kart okuyucu, TV Tuner ve Firewire gibi çok sayıda özellik yer
alıyor. HDMI çıkışının olmaması ise, bir dezavantaj.Sonuç olarak IdeaCentre A600, hem bilgisayar hem de gelişmiş multimedya özelliklerini bir tek bir cihazda isteyen kullanıcılar için doyurucu bir donanıma sahip. Bir de ortalıkta dağılmış kablo görmek istemeyenler için kablo sıkıntısına son veriyor. İster bilgisayar ister, televizyon isterseniz VoIP telefon olarak kullanın. Seçim sizin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here