Ana sayfa Haber Lenovo DO Tour’la öğrenin, eğlenin, kazanın!

Lenovo DO Tour’la öğrenin, eğlenin, kazanın!

0

Lenovo, startını 25 Ağustos”ta Varşova”da vereceği “Lenovo DO Tour”la en son teknolojisini Avrupalılar”a anlatacak. Lenovo DO Tour, 16 Ekim”de Ankara”da sona eriyor

Dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo, DO Tour”la Avrupa”yı geziyor. 25 Ağustos”ta Polonya”nın başkenti Varşova”dan yolculuğuna başlayacak Lenovo Do Tour”la en son teknolojisini Avrupalılar”a anlatacak. Yolculuğuna Polonya”dan başlayan Lenovo Do Tour, çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Sırbistan, Romanya, Bulgaristan ve Yunanistan”tan sonra yolculuğunu 16 Ekim”de Türkiye”de sonlandıracak.
Lenovo”nun en son ürün ve teknolojilerinin tanıtıldığı road show”da ayrıca kullanıcılarla da iletişime geçilecek. Lenovo ile ziyaret edilen ülke halkları arasında yakınlaşma sağlanması amaçlanıyor. Lenovo DO Tour www.lenovodotour.com internet sitesi üzerinden de eş zamanlı olarak bir yarışma da başlatıyor. Sitede “Lenovo DO Tour” hakkında en son bilgilerin yanı sıra, katılımcılarına eğlence ve ödül de vaat ediyor. Katılımcılar, site üzerinden “Doer Online Contest” ile yarışma olanağı da bulacak. Yarışmalar; çevre, teknolojiye ulaşım, eğlence, sanat ve tasarım, performans&hız, reklam gibi toplam dokuz ayrı başlıkta gerçekleşecek. Birçok Lenovo ödüllerinin verileceği yarışmada ise büyük ödül çin”in Pekin şehrine bir haftalık seyahat olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here