Ana sayfa Mobil Lenovo”dan yeni tablet buluşu: Yoga Tablet

Lenovo”dan yeni tablet buluşu: Yoga Tablet

0

TV dünyasının ilham veren yıldızı Ashton Kutcher, artık aynı zamanda dünyanın en büyük PC üreticisi Lenovo“nun yeni tasarım mühendisi oldu ve ilk iş olarak, Lenovo“nun yeni buluşu olan Lenovo Yoga Tablet“in tasarımında görev aldı.
 

Lenovo'dan yeni tablet buluşu: Yoga Tablet

 

Yoga Tablet, şimdiye kadar görülmemiş bir kullanım konforu, farklı kullanım fonksiyonları ve rakipsiz  pil ömrüyle tablet alışkanlığını kökten değiştiriyor. 8 ve 10 inç ekran seçenekleriyle bu hafta Türkiye”de raflarda yerini alan Yoga Tablet”i rakiplerinden ayıran özelliklerinin başında yenilikçi çok modlu tasarımıyla 18 saati aşan pil ömrü bulunuyor.
 

Cihazı rakiplerinden ayıran diğer belirgin özelliği ise, tek ve sıradan bir kullanım şekli olmaması… Kullanıcıların taleplerinden yola çıkılarak tasarlanan Yoga Tablet“in silindirik tutma kısmı, el ergonomisine uygun olarak tasarlanmış. Böylece daha rahat bir tutuş sağlıyor.
 

Ayrıca, tabletleri dik tutmak için bir yere dayamak ya da kılıf kullanmak gerekiyordu. Yoga Tablet, özel ayakçığı ile film izlerken dik şekilde, okuma sırasında ise daha iyi bir görüntüleme açısı için yatay stand modunda kullanılma imkanı sunuyor. Cihaz, kapalı modda elde tutulduğunda ise adeta çok şık bir portföy çantayı andırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here