Ana sayfa Mobil Lenovo’dan kırılmaz, çizilmez klavyeli tablet

Lenovo’dan kırılmaz, çizilmez klavyeli tablet

0

Lenovo ThinkPad Tablet klavyesi ve özel kalemiyle kullanımı oldukça kolay… Android tabanlı bu tablet, sosyal hayattan kopmak istemeyen profesyonellerden tam not alıyor

ThinkPad Tablet, kullanıcıların bilgisayarlarından bekledikleri güvenlik, erişim ve güç gibi tüm özelliklere sahip. Dinamik teknolojileri Android işletim sistemi ve etkileyici uygulamalarla bir araya getiren Lenovo ThinkPad Tablet, kullanım kolaylığıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Hem klavye hem de taşıma kılıfı işlevi gören deri kaplı özel folyosu sayesinde cihaz kolayca dizüstü bilgisayara dönüştürülebiliyor. Geniş ve rahat tuşlara sahip klavyesi tabletin yönetimini daha da kolaylaştırıyor.
 
Lenovo Thinkpad Tablet

750 gram ağırlığa ve 10.1 inç ekran boyutuna sahip tableti rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği ise “sayısallaştırıcı” kalemi. Ekrana yazılanları sayısallaştırma özelliği sunan bu kalem, tabletin üst kısmında bir yuvada ThinkPad”in özel “kırmızı noktası-trackpoint” ile saklı şekilde duruyor.
 

Cihazda bulunan tam boy USB, microSD, SD, HDMI ve 3.5mm ses çıkışları mükemmel bir destek sunuyor. Tabletin ön tarafında video haberleşme sağlayan 2 megapiksellik, arka kısmında da video çekimleri için kullanılabilen 5 megapiksellik iki ayrı kamera yer alıyor. Cihazda yer alan çift HD kamera teknolojisi, yüksek çözünürlükte görüntü kalitesiyle video konferans yapılmasına olanak tanıyor.
 

Hareket halindeyken kullanım kolaylığı ve işlevsellik sunan ThinkPad Tablet”in “Documents to Go” uygulaması sayesinde kullanıcılar, ofis belgelerine kolayca ulaşabiliyor ve değişiklik yapabiliyorlar.

Lenovo Thinkpad Tablet:
Ekran: 10.1 inç 1200×800 piksel multitouch ekran (178 derece görüş açısı)
Ağırlık: 748 gr.
İşlemci: 1Ghz Nvidia Tegra 2 çift çekirdekli işlemci
Hafıza: 16-32-64 GB Dahili Hafıza seçenekleri ( Micro SD ile 32 GB )
Ram: 1GB
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth, 3G, GPS
Pil ömrü: 9 saate kadar

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here