Ana sayfa Donanım Lenovo’dan hassas ve güçlü bir dizüstü deneyimi

Lenovo’dan hassas ve güçlü bir dizüstü deneyimi

0

Lenovo ThinkPad T410s dokunmatik ekran özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Lenovo ThinkPad T410s, ince ve zarif bir tasarımı ile birlikte mobil kullanıcılar için tam performans sağlıyor. T410s; NVidia değişken grafik kartı (paylaşımlı veya 512MB VRAM) uygulaması ile uzun süreli pil ömrü ve verimli enerji kullanımı sağlayarak yoğun bir grafik deneyimine imkan veriyor. Tek elle kolayca açılabilen ekran 180 derece yatabiliyor. Son derece duyarlı ve kullanımı kolay dokunmatik ekran özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
128 GB”lik SSD Sabit diski bulunan Lenovo ThinkPad T410s bu sayede verilere çok daha hızlı erişerek yüksek performans ve düşük enerji tüketimi sağlıyor. Dünyanın en ince optik sürücüsüne sahip ürün muadillerine göre çok daha ince ve sadece 1.77 kg. ağırlığı ile oldukça dikkat çekici.

T serisi dizüstü bilgisayar modellerinde yer alan Intel® Core™ vPro teknolojisi teknolojisi sayesinde, istenildiği takdirde otomatik ve akıllı bir biçimde performans arttırılabiliyor ve bu sayede kullanıcının iş yükünün dengelenmesine yardımcı olunuyor. Lenovo Windows7 Enhanced Experience sertifikasına sahip olan T410s, kendileriyle denk konfigürasyona sahip olan diğer model PC”lere göre daha hızlı açılıp, kapanma özelliğine sahip. Windows XP veya Vista donanımlı diğer modeller ile karşılaştırıldığında ise yüzde 56 daha hızlı açılabiliyor ve 5 saniye gibi kısa bir süre içinde de kapanabiliyor.
 

Teknik özellikler için tıklayın.

 

 

Teknik özellikler:

“ThinkVantage” özelliği
Yeni Intel Core i işlemci
Sürekli açık USB girişi (Bilgisayar açık, beklemede veya kapalı olduğunda bile mp3 çalar, telefon ve diğer aygıtları şarj etme imkanı)
Qualcomm Gobi 2000™ teknolojisi
14.1″ (1440×900 çözünürlük)
2GB DDR3 Bellek
128 GB SSD
1.77kg

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here