Ana sayfa Haber Left Alive ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor!

Left Alive ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor!

0

Left Alive ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. önümüzdeki sene piyasaya çıkması beklenen ilgi çekici yapımlar arasına adını yazdırmış olan Left Alive ile ilgili olarak Yönetmen Toshifumi Nabeshima, bizlere müjdeli bir haber verdi.

Tokyo Game Show 2017 fuarı sırasındaki belki de en enteresan duyuruyu Left Alive ile yaptı. Bunun en büyük nedeni ise kimsenin beklemediği bir duyuru olmasıydı. Japon 4Gamer sitesi üzerinden yapılan röportaj sırasında konuşan Yönetmen Toshifumi Nabeshima, oyuncuların duyuruya verdikleri tepkinin beklentilerinin fazlasıyla ötesinde olduğunu dile getirdi. Bunun her ne kadar kendisini mutlu etmiş olsa da, bir yandan da üzerindeki baskının artmış olduğunu da sözlerine ekledi. Buna ek olarak, Left Alive oyununu bekleyenlere de önümüzdeki sene için müjdeli bir haber verdi. öyle ki 2018 yılı ile birlikte geliştirilme süreci devam eden oyun için çok daha fazla bilginin bizlerle paylaşılacağı onaylandı.

Left Alive, Front Mission ve Front Mission Evolved arasındaki bir zaman diliminde ve Novo Slava şehrinde geçecek. Aralarında geçiş yaparak yönetebileceğimiz üç ana karakter olacağı oyunumuz Hayatta Kalma-Aksiyon kategorisine dahil edilebilecek olan bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Geliştirici kadrosunu da bir kez daha hatırlatmak gerekirse, Yönetmenlik koltuğunda  Toshifumi Nabeshima otururken, karakter tasarımcısı olarak Metal Gear Solid serisinden Yoji Shinkawa ve robot tasarımcısı olarak da Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00 ve Xenoblade Chronicles X gibi oyunlarda imzası olan Takayuki Yanase gibi isimleri sayabiliriz.

PC ve PlayStation 4 için geliştirilmekte olan Left Alive oyununun önümüzdeki sene içerisinde çıkması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here