Ana sayfa Sektörden League of Legends Türkiye Büyük Finali Biletleri 08 Temmuz’da Satışta

League of Legends Türkiye Büyük Finali Biletleri 08 Temmuz’da Satışta

0

Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle 08 Ağustos günü İstanbul”da ülker Sports Arena”da düzenlenecek League of Legends Şampiyonluk LigiTürkiye Büyük Finali”nin biletleri satışa çıkıyor. eSpor meraklılarının heyecanla beklediği etkinliğe dair08 Temmuz”dan itibaren satışa çıkacakyaklaşık 10 bin biletin birkaç gün içinde tükenmesi bekleniyor.

Türkiye”de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games”in gnctrkcll,Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye”nin ilk profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi”ndefinal heyecanı hızla yaklaşırken, etkinliğin biletleri 08 Temmuz itibariyle satışa çıkıyor. 

Türkiye”nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, 08 Ağustos günüİstanbul”da ülker Sports Arena”da gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl aynı mekânda gerçekleştirilen etkinliğe dair satışa sunulan yaklaşık 10 bin bilet bir haftada tükenmişti. Bu yıl Biletix üzerinden satışa sunulan biletlerin birkaç gün içinde tükenmesi bekleniyor.

Kazanan Takıma Dünya Şampiyonası Yolu Açılacak

Türkiye”nin en görkemli eSpor etkinliği olan Türkiye Büyük Finali”nde toplam 8 takımın haftalar boyunca mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi”nin galibi belirlenecek. League of Legends Türkiye Büyük Finali”nde şampiyon olan takım, League of Legends Dünya Şampiyonası”nda Kore”den Kuzey Amerika”ya, çin”den Avrupa”ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşı Türkiye”yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here