Ana sayfa Haber Kyocera’nın Telefonları Safir Ekran Ve Parmak İzi Sensörüne Sahip Olacak

Kyocera’nın Telefonları Safir Ekran Ve Parmak İzi Sensörüne Sahip Olacak

0

Cep telefonlarının artık eskiye oranla çok daha sağlam üretilmeye başlaması, kullanıcıları memnun ediyor. Özellikle de bazı kuruluşların son derece dayanıklı cep telefonları üretmek için kurulmuş olması da, bu konudaki çalışmaların ilerleyen dönemlerde artacağının en büyük işareti. Kyocera kuruluşunun yapmış olduğu DuraForce Pro 2 cep telefonları, askeri dayanıklılık açısından da son derece kullanışlı görünüyor.

Kyocera DuraForce Pro 2 Cep Telefonları Hangi Özelliklere Sahip Olacak ?

Su toz ve aşırı sıcaklara dahi dayanıklı olan bu cep telefonları, resmi olarak askeri standartlarda üretildi. Android oreo üzerinden çalışan ve bir octacore işlemci tarafından desteklenen cep telefonları, çeşitli özelliklere sahip.

  • 64 GB RAM özelliği
  • 13 MP kalitede arka kamera
  • 5 MP kaliteye sahip ön kamera
  • 3240 mAh pil özelliği
  • IP68 su geçirmez olduğunu kanıtlayan sertifika

 

 

Tüm bu özellikler, ürünün ağırlıklı olarak dayanıklılık üzerine kurulu olduğunu kanıtlamaya yetiyor. İsteyenler; Kyocera DuraForce Pro 2 cep telefonlarını 444 dolar üzerinden satın alabilir.

Android oreo ile birlikte aynı zamanda USB-c ve kablosuz şarj özellikleri de bulunmakta. Bu ürün 5 inçlik safir bir ekrana sahip ve güç anahtarında, bir parmak izi sensörü bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here