Ana sayfa Haber Kyocera”nın yeni A4 baskı makineleri yeni standartlara sahip

Kyocera”nın yeni A4 baskı makineleri yeni standartlara sahip

0

Yeni Kyocera ürünler, TASKalfa 406ci, 356ci ve 306ci, en kolay şekilde son kullanıcının iş akışlarını dijitalleştirmesini sağlar. Dakikada 40, 35 ve 30 sayfa baskı hızına sahip cihazlar, en iyi çıktı sonuçları için 1.200 dpi”a kadar baskı çözünürlüğü ile donatılmıştır. ürünler, yer tasarrufu yaptıran masaüstü modelden beş tepsili konsol cihaza kadar değişen konfigürasyonları ile renkli ihtiyacı olan her departmanın ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir.

Tüm üç cihaz var olan iş akışlarına kolayca entegre edilebilir ve kurumun belirgin ihtiyaçları için terzi usulü özelleştirilebilir. KYOCERA”nın HyPAS uygulamaları ise güvenliği iyileştirir ve kontrol paneli aracılığı ile kolay kullanım sağlayacak.

KYOCERA bu A4 MFP serisini şimdiye kadar yalnızca A3 ürünlerde bulunan performansı yaymak için optimize etti. ürünler doküman çıktı ve sonlandırmanın hayati önem taşıdığı ortamlar için idealdir. Ayrıca tüm bu özelliklerin yanı sıra güvenlikten veya mobil baskı kabiliyetinden ödün verilmemiştir. Azaltılmış arıza

süresi ise KYOCERA cihazlara yapacağınız yatırım sayesinde işletmenizin hemen tasarruf etmeye başlayacağı anlamına gelmektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here