Ana sayfa Donanım Kyocera hızlı renkli A3 fotokopilerini sundu

Kyocera hızlı renkli A3 fotokopilerini sundu

0

Kyocera TASKalfa 6550ci/7550ci A3 renkli çok fonksiyonlu fotokopi modellerini piyasaya sundu

TASKalfa 6550ci ve 7550ci modelleri, geliştirilmiş görüntü kalitesi, kolay kullanım, doküman yönetim ve çevreye duyarlı özellikleri ile günümüzün dinamik işletmelerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Yeni seri geniş dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcıların işlerini kolaylaştıran basit bir arayüze ve sadeleştirilmiş temel komutlara sahiptir. Her iki modelin ortak kullandığı kağıt kasedi, sonlandırıcı ünitesi gibi donanımlar sayesinde kullanıcılar bir cihazdan diğerine çok kolay geçiş yapabilecekleri için makine parklarını kolayca yönetebilirler.
Kyocera TASKalfa 6550ci/7550ci A3

Kyocera yeni ürünlerde yüksek görüntü kalitesi için Amorphous silikon drum yapısına yeni Mega Yüzey katmanı ilave etti. Bu sayede drum ömrü uzayarak sağlamlaştı, görüntüler keskinleşerek mükemmel renk geçişleri sağlandı. Ayrıca TASKalfa 6650ci ve 7550ci modellerinde opsiyonel Fiery Controller ünitesi ile profesyonel seviyede renk eşlemesi yapılabilmektedir. İşletmelerin şirket içi görsel basılı malzemelerinin üretimini yapabilmek için TASKalfa 6550/7550ci, zımbalama/delme, kitapçık yapma, 2 veya 3″e katlama özellikli doküman sonlandırıcı seçeneklerine, A3+ (304.8 mm x457.2 mm) , 256 g/m2 ve banner tipi kağıtlara baskı alabilme imkanına sahiptir.
 

IPV6, IPSec gibi güvenlik özelliklerini destekleyen ürünler, Gigabit Ethernet bağlantı imkanı da sunmaktadır. Kyocera”nın yazılım geliştirme platformu HyPAS™ ile cihazların doğrudan kullanıcı paneli üzerinden DMS ve ERP gibi sistemler ile bağlantı kurulabilir. Bu sayede karmaşık süreçler azaltılır ve işletmelerin üretkenliği ve verimliliği arttırılır.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here