Ana sayfa Haber Kyocera”dan önemli ortaklık

Kyocera”dan önemli ortaklık

0

 

Kyocera, Türkiye distribütörü olan Bilgitaş Büro Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.”nin çoğunluk hisselerini satın alarak firmaya ortak oldu. Hedef, Türkiye”nin Kyocera için bölgesel bir ihracat üssü haline getirilmesi ve yüzde 30″un üzerinde büyüme. 
  Ortaklık, 4 Aralık 2015 tarihinde Esma Sultan Yalısı”nda Global Satış Genel Müdürü Sho Taniguchi, Avrupa Başkanı Takahiro Sato, Bilgitaş Kurucusu Habib Pişan ve Kyocera Bilgitaş Genel Müdürü Murat Ada”nın katıldığı imza törenini de kapsayan bir basın toplantısıyla duyuruldu. Basın toplantısında KYOCERA Bilgitaş Doküman çözümleri A.Ş.”nin gelecek dönem hedefleri ile ilgili bilgiler paylaşıldı.
  Kyocera Holding şirketlerinden Kyocera Document Solutions, 1986 yılından bu yana Türkiye”de Bilgitaş ile birlikte çalışıyordu. Türkiye”nin teknolojiyi seven genç ve dinamik nüfusu ve sürekli büyüyen pazar yapısı Kyocera Döküman çözümleri Şirketi”nin doğrudan pazarlama yapma kararını vermesine neden oldu. Sektöründe A3 kategorisinde Türkiye”nin lideri olan Bilgitaş ise 33 yıldır “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesini benimsemiş bir kurum olarak başarıyla yoluna devam ediyor. 2014 yılında 30 milyon Euro”nun üzerinde ciro elde eden Bilgitaş, ortaklığın ardından bu cironun katlanarak büyümesini hedefliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here