Ana sayfa Sektörden KYOCERA Bilgitaş”ın standart A4 yazıcılara bellek sayılarını üzerine koyan yeni modelleri duyuruldu

KYOCERA Bilgitaş”ın standart A4 yazıcılara bellek sayılarını üzerine koyan yeni modelleri duyuruldu

0

KYOCERA ECOSYS P3045dn/P3050dn/P3055dn/P3060dn yazıcılar, dakikada 45/50/55/60 sayfa A4 ve A5 hızına sahip ve aynı zamanda 2.600 sayfaya varan kâğıt kapasitesine sahip böylece baskı işlerinde devamlı yazıcıya kâğıt ekleme için harcanan zamandan tasarruf edebilir.
Düşük enerji tüketimine sahip olan yazıcılar, kullanıcıların maliyet avantajı elde etmesini sağlar. 1.2 Ghz işlemci hızı ve maksimum 2.560 MB”a kadar yükseltilebilen hafızasıyla dikkat çeken yazıcılar, ofislerdeki iş akışını hızlandırmayı amaçlıyor.
 

Yazıcılarda bulunan Mopria özelliği sayesinde kullanıcılar, kablosuz network”e bağlı olan cihazlardan Android telefonları aracılığıyla baskı alabiliyor. Mevcut olan KYOCERA Mobile Print özelliğiyle ise kullanıcılar Android cihazların yanı sıra İOS cihazlardan da kolaylıkla baskı alabiliyor. Opsiyonel olarak yazıcılara takılabilen Wireless kartlarıyla ise, kablosuz bağlantı aracılığıyla yazıcılardan kolayca baskı alınırken, Wi-Fi Direct özelliği sayesinde yazıcı ve bilgisayar veya mobil cihaz arasında direkt bağlantı kurularak baskı alabilmek mümkün.

KYOCERA Bilgitaş İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil yeni ürünler ile ilgili “Ekonomi, Ekoloji ve Sistem kavramlarının kısaltması olan ECOSYS teknolojili P3045dn/P3050dn/P3055dn/P3060dn yazıcılar işletmelere para ve zaman tasarrufu elde etme imkânı verir. Yeni nesil A4 yazıcılar düşük toplam sahip olma maliyetleri ile şirketlerin baskı maliyetlerini düşürürken çevre dostluğuna destek olmalarını sağlar”dedi.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here