Ana sayfa Donanım Kurtlar Vadisi”nin Çakır”ı Oktay Kaynarca, öyle bir filmle geliyor ki!

Kurtlar Vadisi”nin Çakır”ı Oktay Kaynarca, öyle bir filmle geliyor ki!

0

ünlü oyuncu Oktay Kaynarca Kürt sorununa el attı. Kaynarca, Kürt sorununa değinen çok ses getirecek bir film yapmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı çakır rolüyle tüm Türkiye’nin sempatisini kazanan Oktay Kaynarca çok tartışılacak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Oktay Kaynarca’nın yönetmen olup siyasi içerikli bir film çekecek. ünlü dizi oyuncusu Oktay Kaynarca çocukluğundan beri hayali olan Kürt sorunu ile ilgili filmini bu sezon gerçekleştireceğini açıkladı. Yıllardır Kürt sorununa kafa yoran Oktay Kaynarca yeni filminin tüyolarını verdi.

 

 

Oktay Kaynarca

 

 

Akşam gazetesine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunan Oktay Kaynarca ‘ölmeden önce gerçekleştirmek istiyorum’ dediği hayalini bu yıl işleve sokacağını duyurdu. 
Türkiye’de süre gelen Kürt – Türk sorunu ile ilgili bir çok sosyal kuruluş kamplarına katılan ve sorumluluk alan ünlü dizi oyuncusu Oktay Kaynarca bu sezon film çekeceğini ve yeni bir ekip kurduğunu dile getirdi.

 

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman çakır rolü ile milyonlarca hayrana ulaşan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca şimdi de yönetmen olarak çekeceği filmle birlikte aynı başarıyı elde etmeye çalışacak. Arzu Akyol ile yaptığı röportajda toplumsal barışa katkı sunacak bir sinema filmi yapmak istediğini söyleyen Oktay Kaynarca sözlerine şöyle devam etti: “önümüzdeki sene hayata geçireceğiz inşallah. Bu proje benim en büyük hayalim. Yıllardır üzerinde çalıştığımız ve uzun uzun düşündüğümüz bir proje. Büyük bir prodüksiyon. Ana konusu benim senaryolaştırmak için bir ekip çalışıyor. Toplumsal barışı sağlamak için üsttekilerin değil halkların dinamiklerine dayanmak gerektiğine inanıyorum. önce halklar barışmalı.

 

 

Oktay Kaynarca'nın şok filmi bir ilk olacak!

 

 

 

Siyasetin dışında toplumun kendi içinde barışmasını sağlamak gerekiyor. Bu konuda başrolü de sanat oynamalıdır bana göre. Sanatın böyle bir gücü, büyüsü var çünkü. Bugüne kadar buna izin verilmedi ve hep göz ardı edildi ama sanat bu sorunu çözebilir ve ben de bunun bir parçası olmak istiyorum. ölmeden bu işi yapmak istiyorum. önümüzdeki yaz çekimlere başlamayı umuyoruz. Biz bu meselenin neresindeyiz, bize bu mesele nasıl anlatıldı, nasıl yanlış baktık nasıl kutuplaştık sorularına cevap arayacak ve “büyük resim buymuş meğer” dedirtecek bir film olacak.” Oktay KaynarcaKurtlar Vadisi Dizisindeki başarılı performansından sonra yönetmen koltuğunda görecek olmak hayranlarını şimdiden heyecanlandırmış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here