Ana sayfa Haber Kurt Cobain’in yeni albümü!

Kurt Cobain’in yeni albümü!

0

Yeni bir iddia müzik gündemine damgasını vurdu. Kurt Cobain”in “Beyaz Albüm” adlı bir solo çalışmasının varlığından söz edildi…

Hole”un gitaristi Eric Erlandson yeni kitabı “Kurt”e Mektuplar”ın tanıtımında ilginç bir açıklamada bulunarak müzik dünyasını şaşırtmayı başarttı. Kurt Cobain”in ölmeden önce üzerinde çalıştığı bir albümün varlığından bahseden Hole”un gitaristi, kitabının tanıtımında, Beatles”a referans vererek bu albümün Kurt”ün “Beyaz Albüm”ü olduğunu ifade etti.

Eric Erlandson ayrıca Cobain bilinen bir şarkıyı coverlamış olduğunu belirtti. Erlandson bunun hakkında da pek bir bilgi vermedi. Yani Kurt Cobain”in Beyaz Albüm adlı çalışmasını bir gün dinleyebilme ihtimalimiz söz konusu olabilir.
 

kurt cobain
Erlandson son olarak; “Solo bir albüm çıkartıyordu ancak birçok farklı insanla çalışıyordu. üzerinde çalıştığı şeyler üzerine gerçekten heyecan duyuyordum. Onu yanımda çalarken izleme fırsatı buldum. öldüğü zaman çok üzülmüştüm, sadece bir hayatın sonu değildi bu. Aynı zamanda dünya için büyük bir müzikal kayıptı. Müzik dünyası şimdi nereye gidecek, kim bilir?” Açıklamalarında bulundu. Cobain”in olası demo kayıtlarıyla ilgili hala belirlenmiş bir plan gündeme gelmezken bakalım albümle ilgili ne gibi gelişmelere tanık olacağız.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here