Ana sayfa Haber Kulislerde Android

Kulislerde Android

0

Android ve Android Auto’nun arkasındaki fikir mobil cihazlarla oromobilleri birleştirmekti. Bunun yanında, sadece kullanıcıya hitaben değil Android geliştiricilerin otomobilin başındayken de yazılımla ilgilenmesi için özel olarak geliştirildi Android Auto. Bu planlara yenisi eklendi ve Android Auto geçmişe nazaran biraz şekil değiştirdi, çok da güzel oldu. Android geliştiricilerine göre Android Auto, sadece gücünü Android cihazlardan alan bir platform değil, kendi yapısıyla çalışan bir sistem olacak. Burada söylemek istenen otomobilin kalbi Android Auto olması planlanıyor.

Android kullanıcıları, erkenden sevinmeyin çünkü bu teknolojide tek başınıza olmayacaksınız. Yazılımcılara göre Apple da Apple CarPlay ile bu kulvardan gelmeye karar almış durumda. Bu haberi okurken aklınıza Android güncellemeleri geldi mi? Elbette, gelmeli Android Auto‘nun en heyecanlı kısımı burası olacak. Android Auto için, Google ek güncellemeler ve heyecan verici yazılım eklemeleri yayımlayacak.

Android Auto’nun yaygınlaşmasına biraz vakit var. Geliştiriciler ve Google yazılımcıları sistemdeki hataları ve güvenlik unsurlarının üstesinden geldikleri zaman -özellikle navigasyon sistemindeki- otomobillerde kullanılmaya başlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here