Ana sayfa Donanım Kulaklıklarda muhteşem yalıtım

Kulaklıklarda muhteşem yalıtım

0

Müziğinize gürültü karışmasın

Müziğinize gürültü karışmasın

Odyofillerin tümünün, konu kaliteli müziği iyi dinlemek olduğunda dikkat ettiği bir husus vardır, o da dışarıdaki gürültüyü en aza indirirek müzik dinlerken en ince tınıları duyabilmek. çevresel gürültüyü kesemeyeceğinize göre geriye tek bir çözüm kalıyor, bu seslerin kulağa ulaşmasını engellemek. üst düzey kulak üstü kulaklıklarda, bunu sağlamanız için harika çözümler yer alıyor. Ses yalıtımı konusunda böylesine iyi çözüm sunan kulaklıklar arayanlardansanız, bütçenize ya da isteklerinize uygun kulaklıkları burada bulabilirsiniz.

 

Shure SRH840  

Shure SRH840
Profesyoneller için en iyilerinden

Ses mühendisleri ve müzisyenler için tasarlanan SRH840, özellikle stüdyo ortamında kayıt ve dinleme uygulamalarına yönelik olarak üretilmiş üst düzey bir kulaklık. Hassas bir şekilde düzenlenmiş frekans yanıtı ve 40mm neodimium dinamik sürücüler, en iyi dinleme keyfi için rahatlık ve sağlamlık ile bir araya getirilmiş. Değiştirilebilen kablo ve kutu içeriğinden çıkan yedek kulak yastıkları, uzun süre kullanımlarda, kulakta rahatsızlık, ağırlık ve terleme yaşanmasını engelliyor. Kulak üstü yastıkları, tasarımı sayesinde kulakta rahatça duruyor.

 

Sennheiser HD 800
Seste mükemmellik arayanlara

Sennheiser”ın en gelişmiş driver teknolojisine sahip, açık çevresel dinamik stereo kulaklık HD 800, referans ses seviyesini yeni baştan tanımlıyor. Dönüştürüce paslanmaz çelikten üretilen ve hassas bir malzeme ile kaplanan HD 800, sesi en kaliteli şekliyle size ulaştırmayı amaçlıyor. El ile dokunan özel mikrofiber kumaştan kulak üstü yastıkları tartışılmaz bir konfor sağlamasının yanı sıra çevresel gürültüleri neredeyse sıfıra yakın oranda kesiyor. Zaten profesyonneler için üretilen kulaklık, uzun süreli kullanımlarda ergonomisiyle sınıfı zorlanmadan geçiyor. özel olarak tasarlanmış, 4 telli ve teflon yalıtımlı yüksek performanslı bağlantıları kullanan Sennheiser HD 800, böylesine bir bağlantı donanımıyla seste mükemmeli arayanlar için rakipsiz denilebilir.

  Sennheiser HD 800

 

Grado GS1000i

Grado GS1000i
Konser kulağınızda

Gelişmiş özelliklere sahip GS1000i, maun kulaklık sistemi, ton kalitesini yükseltmeyi başarıyor. GS1000i”de gelişmiş dinamik dönüştücüler ve yeni 8 ileticili kablo tasarımı kullanılmış. Tüm bu maun, sürücü ve kablo tasarımlarının gelişimi; kulaklığın, üst ve alt frekans aralıklarında çok daha iyi kontrol ve stabilite sunmasına olanak tanıyor. Ayrıca GS1000i, kulakların tamamını kapatabilecek yastıklı tasarımı sayesinde konforlu bir kullanımın yanısıra dinleyici için çok daha derin ve kayıpsız bir dinleme deneyimi de sunuyor. Rakipleriyle karşılaştırıldığında, müthiş bir deneyim sunan Grado, bir konser salonundaymış gibi hissetmenizi kolaylaştırıyor. Grado’nun yeni yastık tasarımı, dinleyiciye mekâna ait daha büyük bir deneyim ve daha geniş bir frekans aralığı sunarak, kulaklara oturmaları için kelimenin tam anlamıyla ‘yer’ açıyor.
 

Koss MV1  

Koss MV1
Referans kulaklık mı dediniz?

Koss’un kulaklık çizgisine yeni eklediği bu ürün, profesyonel ses ve kayıt endüstrisine olan bağlılığını kanıtlar nitelikte. İster albüm yapan bir müzisyen, ister profesyonel DJ, isterseniz de en büyük odyofil olun, Koss MV1’in sesindeki farklılığı hissetmemeniz imkansız. Koss MV1″de, 2 mm’lik polimer diyaframın üzeri, 10 – 25.000 Hz arasındaki frekans cevabına ulaşabilmek için titanyum kaplanmış. 1 inç çapındaki oksijensiz bakır ses bobinleri, sinyal aktarımını ve iletimini geliştirerek daha temiz bir sese ulaşmayı garantiliyor. Kapalı tip yastıklar kulaklara sıkıca kapanarak dış sesleri inanılmaz derecede başarıyla engelliyor. Bu yastıklar müziğin en vurucu kısmı olan bas performansını da maksimuma çıkarıyor. Yoğun kullanımdan kaynaklanabilecek deformasyonların önüne geçmek için tasarlanmış çelik ve kauçuk kafa bandıysa MV1″i dayanıklı kılıyor

 

Bose Arround-ear
Kulaklık kulağınızı ses ruhunuzu sarsın

BOSE kulak çevresi kulaklıkları, hafif yapısıyla, pürüzsüz, yüksek performanslı ses talebine cevap verebiliyor. İster bilgisayarınıza, isterseniz taşınabilir medya oynatıcınıza takarak, daha büyük bir müzik genişliğe erişmeyi her zaman mümkün kılıyor. Ergonomik tasarımı, kulaklığa olağanüstü bir rahatlık ve hafiflik sağlarken, dinlediğiniz müziğin zengin akustik yapısını da açığa çıkartıyor. Kulağı çepeçevre saran yumuşak malzeme yastıklar sayesinde ise dışarıdan gelen sesi keserek, kullanıcısını müziğin ritmiyle başbaşa bırakıyor.

  Bose Arround-ear

 

JBL Reference 610  

JBL Reference 610
Kablosuz ama çok güçlü

Kablosuz teknolojiler ve mobil cihazlar arttıkça, ses sistemleri- her ne kadar profesyonel de olsa, bu geçişe ayak uyduruyor. JBL Reference 610 da bu ürünlerden birisi. JBL”in yıllardan bu yana süren tecrübesiyle üretilen Reference 610, yüksek tanımlı ve duru sesleri her cihazda aynı kalitede üretebiliyor. özellikle iPhone ve iPod ile kullanıldığında etkileyici bir performans ortaya koyan JBL, mambranı ve maksimum izolasyon sağlayan yastıklarıyla gerçek sesi bir tek sizin kulağınıza taşıyor.

 

AKG K 912
Her yerde müzik ve oyun

AKG K 912 kablosuz kulaklık hem amatör DJ”ler için hem de müzik dinlerken ya da oyun oynarken sesi derinden hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir kulaklık. Hiç kimseyi rahatsız etmeden müzik dinlemek, oyun konsolunuzdaki oyunun keyfini çıkartmak veya günün her hangi bir anında televizyon izlemek K 912 kulaklıklar sayesinde sorun olmakta çıkıyor. K 912 kulak üstü yarı açık tasarımıyla kullanım kolaylığı ve etkili izolasyon sağlıyor. Dışarıdaki sesleri kulağınıza ulaştırmadığı gibi, ses seviyesi ne kadar yüksek olursa olsun müziğin sesi de dışarıya gitmiyor.

  AKG K 912

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here