Ana sayfa Mobil Kulağınızdaki şık tasarım!

Kulağınızdaki şık tasarım!

0

Akıllı ses teknolojisi ile rahat konuşun

 

Plantronics’in ortam gürültüsünü azaltan ve ses seviyesini kontrol eden bluetooth kulaklığı ile çevresel şartlar sizi minimum seviyede etkiliyor.

Bluetooth kulaklıkların en büyük sorunu, dış gürültü nedeniyle karşı tarafı duyamıyor olmamız ve telefonda bağırarak konuşmak zorunda kalmamız. Plantronics kulaklıklar ise sahip olduğu Audio IQ teknolojisi ile dış gürültüyü azaltırken, gelen sesi de ortam sesine göre ayarlıyor. Böylece karşı tarafı rahatça duymamızı sağlarken, sesimizi de daha net olarak iletiyor. Beş saat konuşma süresi, yedi gün bekleme süresi gibi özelliklerinin yanı sıra Plantronics kulakların bazı modelleri saklama kabında kendi kendini şarj ederek yedi gün olan bekleme süresini on güne uzatıyor.
 

Plantronic Explorer 395

 

Plantronics Discovery 975

 

Plantronics Discovery 925
 

Multipoint (çok noktalı) teknolojisi sayesinde çift telefon ile eşleşme sağlayan Plantronics kulaklıklar her telefona bir kulaklık devrini bitiriyor. Diğer taraftan Plantronics bluetooth kulaklıklar, kulaktan düşmeyen hafif ve ergonomik yapısı ile hayatımızı kolaylaştırıyor ve cep telefonlarının sağlığımıza olan negatif etkilerini de azaltıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here