Ana sayfa Donanım Kulağınızdaki şık tasarım!

Kulağınızdaki şık tasarım!

0

Her telefona bir kulaklık devri bitti!

Ortam gürültüsü nedeniyle ve kulağa oturmayan yapılarıyla duyamadığımız için bağırarak konuştuğumuz kulaklıkları unutun. Plantronics kulaklıkların gürültü azaltıcı ve ses seviyesini kontrol eden teknolojik özellikleriyle artık duyacaksınız.
Netcell İletişim yeniliklere doymuyor…
Netcell İletişim, LG ve Alcatel telefonlarından sonra portföyüne Plantronics marka kulaklıkları da ekledi. Plantronics bluetooth kulaklıklar, markanın işitme ve ses iletme teknolojilerinde sahip olduğu elli yıllık tecrübe ile rakiplerini geride bırakıyor.
 

 

 

 

Akıllı Ses Teknolojisi

Bluetooth kulaklıkların en büyük sorunu, dış gürültü nedeniyle karşı tarafı duyamıyor olmamız ve telefonda bağırarak konuşmak zorunda kalmamız. Plantronics kulaklıklar ise sahip olduğu Audio IQ teknolojisi ile dış gürültüyü azaltırken, gelen sesi de ortam sesine göre ayarlıyor. Böylece karşı tarafı rahatça duymamızı sağlarken, sesimizi de daha net olarak iletiyor.

Beş saat konuşma süresi, yedi gün bekleme süresi gibi özelliklerinin yanı sıra Plantronics kulakların bazı modelleri saklama kabında kendi kendini şarj ederek yedi gün olan bekleme süresini on güne uzatıyor.
 

Her telefona bir kulaklık devri bitti!
Multipoint (çok noktalı) teknolojisi sayesinde çift telefon ile eşleşme sağlayan Plantronics kulaklıklar her telefona bir kulaklık devrini bitiriyor.

Netcell İletişim”in dağıtım gücü ile pazara giren Plantronics Bluetooth kulaklıklar beş değişik modelle raflardaki yerini aldı.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here