Ana sayfa Donanım Küçük bilgisayarların güçlü sesi

Küçük bilgisayarların güçlü sesi

0
Klipsli ve hafif bir tasarımıyla kolay kullanım imkanı sunan Logitech Laptop Speaker Z205 ile laptop”ınızı nereye götürürseniz götürün sevdiğiniz müzik ve filmleri yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.
Logitech Z205″in, iki adet yüksek performanslı sürücüsü, bir adet yerleşik amplifikatörü ve akustik ayarlı kasası sayesinde sevdiğiniz programı izlerken, Last.fm”den müzik dinlerken ya da görüntülü konuşma yaparken zengin stereo ses kalitesinin keyfine varacaksınız. Hoparlörün üzerinde yer alan düğmeleri kullanarak sesin seviyesini kolayca ayarlayabilir ve hoparlörüzü açıp kapatabilirsiniz. Dâhili USB kablo”yu bilgisayarınıza takabilir ve çalışırken şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece harici bir güç kaynağı kullanmanıza gerek kalmadan Z205″i bilgisayarınıza takarak eğlencenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. ürünle birlikte sunulan dâhili taşıma çantası, hoparlörünüzü el ya da sırt çantanızda taşırken her türlü darbe ve çizilmelere karşı koruyor.

 

 

Laptop bilgisayarlarının taşınabilir olma özelliğini sevmemize rağmen, harici hoparlörlerin sunduğu üç boyutlu ses deneyimini yaşayamadığımızı belirten Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar, “Bu nedenle sevdiğimiz program ve müzikleri ses kalitesinden vazgeçmeden dinlemek ve izlemek için Logitech Laptop Speaker Z205″ı tasarladık. çantanıza sığabilecek kadar küçük bir boyuta sahip Laptop Speaker Z205, güçlü ve kaliteli bir ses deneyimi sunuyor. Yaklaşık 35 mm (1.35 inç) kalınlığında ve 63.5 (2.5 inç) mm uzunluğundaki Logitech Laptop Speaker Z205″i laptop”ınızın ekranına rahatça takılabilir ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz” dedi.

Logitech Laptop Speaker Z205 Türkiye Satış Fiyatı: 63 $ + KDV.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here